Anlamlı Ve Manidar Sözler

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 29 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Anne Hakki Ödenmez, Sevmeye Ömür Yetmez, Bütün Dünya Benim Olsa, Birtane ANNEM etmez.

Aşk denilen şey karşılığını bulamak değildir sadece. Ben karşılık bulamadım ama; hiç bu kadar bağlanmamıştım daha önce..

Bana Derdin Ya 'hep arkandayim...' Evet Sen Hep Arkamdaymissin, Arkamdan VURDUGUNDA Anladim....

Bazen aşk gider ve sen yıllardır içinde yaşadığın yürekten, valizler dolusu anılarla kendi yalnızlığına taşınırsın.

Bazen insan; "ben iyiyim" dediğinde gözlerinin içine bakıp "iyi değilsin biliyorum" diyecek birine ihtiyaç duyar !!

Ben "Yar"adandan ötürü, Seni Bile Severim! Elinden geleni ardına koyma "HAYAT", Ben yine de sana! "Gülüm"serim....!

Ben bir KADINIM.Kimseye özenmeden özenilen.Kimseden almadan kazanan.Kimseye gölge olmadan ışık olan.Hem anne,Hem dost ama KADIN

Bil ki, önemli değildir kaç kez yenildiğin.. Unutma asıl önemli olan, kaç yenilgiden sonra yeniden doğrulabildiğin.

Bir elde kadeh, bir elde Kuran; Bir helaldir işimiz, bir haram. Şu yarım yamalak dünyada ne tam kafiriz, ne tam müslüman.

Bir insana; "ya benimle olur musun ?" denir, "ya da benimle ölür müsün ?" İşte iki noktacık değiştirir anlamı..

Bir kadının içindeki masum meleği erkek keşfeder; ama o meleğin tüm masumluğunu da yok edecek olan yine erkektir

Bir zaman altını çizdiklerimin sımdi üstünü ciziyorum...

Biz sevdik mi YER oLuruz. Biz sevdik mi SEL oLuruz.. Biz sevdik mi LâL oLuruz.. Biz sevdik mi "CAN " oLuruz..! Hz.Mevlana

Çocuk değilim artık, Büyüdüm. Biraz yorgun, biraz kırgınım yine de. Yeter artık! Giden yolunu, kalan yerini bilsin sadece. Sunay Akın

Gerektiği Zaman Ağlamaktan Çekinme. Çünkü Gözyaşları Söyleyemediklerini Söylemek İçindir Sadece.

Gidenin Yeri Boş KaLmaz, ELbet Bir Gün DoLar..KaLıcı Olan Vazodur, Çiçekler Hep SoLar!

Hayat bir kaç yara vuracaktır kanatlarına, kırılıp kanayacaktır mutlaka.. ama unutma yaralı kuşlarda uçar sonunda.. Yeter ki Sen; Hayata küsüp kanatlarını koparma...

Hayatınıza 'onsuz yaşayamam' dediğiniz biri girip çıkmıştır mutlaka. Ne kadar büyük yalancıymışız meğer, hepimiz yaşıyoruz hala.sunay akın

Hayatta en zor şey de; İnsanın kendi kendini teselli etmek zorunda kalmasıdır. Shakespeare

Her kadına sahip olmaya çalışan adam bir kadına hasret kalır ! Bir kadına sahip olan adam; Her kadını kendine hayran bırakır.

Hıçkırık MisaLi Bir Sєn Tuttu içimdє... Nєfєsimi Tutsam qєçєr miSin ? Yoksa qєrçєktєn Nєfєsimi Kєsєr misin ?

Hiç Kimse Sandiği kadaR mutsuzZ, umduğu kadaR mutLu oLamazZ!!!

İnsan bazen başka hikayeLere ağLarken içeride bir yerde kapısı araLık kaLmış kendi hikayesine ağLar asLında...

İstediğin kadar hayatımın kıyısında, köşesinde bulunabilirsin. Üzgünüm ama bir daha asla 'merkezinde' olmayacaksın

Kırgınlığım lunaparkta unutulmuş bir çocuğun nefreti kadar. Sorun atlı karıncalar değil, arkamdan dönüp duran dönme dolaplar

Kırgınlık hep uzun, mutluluk kısa sürer. Çünkü kırgınlık kendini giderir, ama mutluluğu tatman için yanında biri olması gerekir.

Kibir nedir? Kendisinden habersiz, kendini bilmeyen insanın durumudur... Tıpkı güneşten haberi olmayan buzun kendini birşey zannetmesi gibi!

Kαç kişi beпDeп nefгet edeг biLemem. Beпi sevmeyeпide kαLbimde besLeyemem

Mutlu İken Söz Verme, Üzgün İsen Cevap Verme, Öfkeliysende Sakın Karar Verme, Yoksa Üzende Sen Olursun Üzülende ..!

O kadar yoruyor ki hayat.. Bıkkınım ve mutlu olamayacak kadar az; ama umrumda değil, artık uzanıp ölmek istiyorum biraz.

Ruhunu Dinle "Aşkın bu denli sıradan olmadığına inanıyorum ben. Önce sıradanları yaşayacaksın ki, gerçek olanı anlayabilesin.

Seveceksin, idare edeceksin, hükmedeceksin, adil olacaksın.. Sol yanın ağrısada dimdik ayakta duracaksın..

Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; Bense hep arkandan ağladım.

Unutma! Açtığın her yaradan, teker teker hesap soracak " Yaradan "

Üstüme gelsen de "Hayat", Ne "Canım"ı yakacak kudrete sahipsin! Ne kanımı akıtacak bıçağa! Yazılanı kaderim der yaşar, Alnım açık,başım dik giderim!

Yalan zeka işidir, dürüstlükse cesaret.. Eğer zekan yetmiyorsa yalan söylemeye, cesaretini toplayıp, doğru olmayı dene..

Sayfayı Paylaş