Anlamlı SöZlEr

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve serseri_aşık tarafından 3 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. serseri_aşık Well-Known Member

Anlamli Sozler
    *cehennemde yaşadığım için cennet hakkım

*çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi

*beni sevmek için programlanma devrelerini yakarım !!!

*benim aşka dair grafiğimde çizgiler hep kırıktı sevdiler ve en sonunda filmi aynı yere getirdiler beni bu zamana kadar çok üzdüler

*patakla ruhumun karamsar çocuklarını al ellerinden şekerli elmalarını...

*sil adımı baştan yaz kalbine baş harfi büyük olsun yeniden küfr et geçmişe hadım ettik olmadı BEN SUYUN OLDUM BARDAK DOLMADI

*HAYATA ANLAMSIZ GÖZLERLE BAKMA ŞAŞI YÜZ PİSKOPATTAN BİRİNİN AÇIK KAŞI

*tanrının elinden yazılan mektubum ben.

OYLE BIR TUTKI ELIMI KIMSE BIZI AYIRMASIN OYLE DELICESINE SEVKI BENIM GIBI TUM YUREGINLE HERKES ASKIMISI KISKANSIN VE OYLE BAKKI TUM SEVGINLE SENSIZ YASAMAK BANA HARAM OLSUN GOZLERIN KALBIME ASKI KAZISIN.

ELIMDE DENIZDEN ÇIKARDIĞIM BIR MIDYE KABUĞU VAR.DENIZDEN O KADAR UZAKKI.TIBKI BENIM SANA UZAK KALDIĞIM GIBI.

INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI...

Karanlık gecelerde tek beyazım Bunaltıcı sıcaklarda sevda ayazım ol Göğe martı kadar yaraşmaz ki başka kuş Gönlüme senden başkası yaraşsın Sen kanat çırp ki gök kubbemde Sevda gülüm hicabımla kızarsın

Askin ilk solugu mantigin son solugudur.(

Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalyn, okyanus kadar derin, kelimelere sygmayacak kadar büyük bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !

Ask Mesajlari

*Semadaki tüm yıldızlar sönünce,
    Gözlerinde gecenin yalnızlığını hissedince,
    İçten içe muhtaç olunca bir dost sohbetine,
    Unutma ki seni düşünen bir var bu şehirde....

*Hayallere dalıp gitmem ben,
    Çünkü tek hayalim sensin benim!
    Hiçbirşey isteyemem ben
    Çünkü birtek istediğim sensin benim.

*Aşkınla sararıp solacak kadar,
    Sevginle bahtiyar olacak kadar
    Uğruna canımı verecek kadar
    seviyorum desem inanırmısın ?

*Belki hatıralar unutulup gidecek,
    Belki bu sevgier yok olup eriyecek,
    Ama şunu unutma,
    Bu kalp sonsuza dek seni sevecek...

*Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
    Suyun damlasında, selin coşkusunda
    Kimi yanımdasın kimi rüyamda
    Ama hep aklımdasın sakın unutma...

*Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
    Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam,
    Dönerim dersin ama kadere inanamam,
    Bıraktığın anılarla sensiz yaşayamam...

Ask Sozleri

Seni niyemi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni
    Yeniden hayata döndürdüğün için çok ama çok seviyorum.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa yeni doğan günün güneşi
    Seni ona kavuştursun.

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman
    Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır.

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,
    Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin.
    Sen bedenimdeki yumuşak kudret,
    Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

Ben sana mecburum bilemezsin, adını mıh gibi tutuyorum aklımda
    İçimi seninle ısıtıyorum bir yaşamak düşünsem "sus" deyip adınla başlıyorum.

Sevgili binlerce insan arasından gönül gözüyle görüp ayrı bir kimlik verdiğimizdi Her sözü büyü olan, dokunduğu herşeyi kutsallaştıran muhteşem insandı.

Yanındayken içimi saran ateş, sen yokken hayalinle canlanır.
    Gözlerimdeki parıltı senin sevginin eseri,
    Ve benim varlığım yanlız senin eserin.

Seni yüreğimden atabilsem atamıyorum,
    Seni gözlerimden silebilsem silemiyorum
    Sensizlik acısını çekemiyorum,
    Dönersen diye koştum camlara
    Ama yoksun yine yok..

Her sabah uyanıp yüzünü güneşe verdiğinde,
    Gücünü alamazsın sıcak sevgilerden,
    Unutma sakın bir sevgi bin sevgi doğurur ve
    O sevgilerden yepyeni bir dünya kurulur..

Ben Toprağım suyum sensin, ben yaprağım dalım sensin
    İlkbaharım yazım sensin sensiz hayat çekilmiyor.

Esprili Sozler

TEMELIN EVI YANMIS ODALARI DUZ [​IMG]

♥ OSMAN-I AHALIDE TERFIY-I TEMAYUZ ILIM IRFAN ILE OLMAZ.. YA OLACAK KUVVETLI ILTIMAS YA OLACAK MADENI HAZ.. YA DA OLACAK DELIKLE TEMAS..

♥ BIR ÇIN ATASÖZÜ DERKI; KAKONO HAKIRI SOKOMOYU TOKAJI; ANLAMI:NEKADAR DÖNERSEN DÖN G.T YINE ARKADADIR

♥ SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN İÇİNE SIÇARIM SENİ BİRAN GORMESEM CANIMA KIYARIM EĞER BİR GÜN ÖLÜRSEM MEZARIMA TOPRAK ATMA O KÜREĞİN SAPINI G..ÜNE SOKARIM

♥ ADAMIN BIRI WARMIŞ IKINCI DÖNEM KURTARMIŞ!!!!! IHI IHI IHI [​IMG])))))

♥ BIR ÇIN ATASÖZÜ DERKI; KAKONO HAKIRI SOKOMOYU TOKAJI; ANLAMI:NEKADAR DÖNERSEN DÖN G.T YINE ARKADADIR

♥ BAŞKALARININ SENI EZMESINE IZIN VERME; EHLIYET AL, SEN ONLARI EZ...

♥ YAVRU MAYMUN ANNESINE SORAR: -ANNE BIZ NEDEN ÇIRKINIZ? ANNESI CEVAP VERIR: -HALINE ŞÜKRET SEN ŞU MESAJI OKUYANI BIR GÖRSEN!

♥ SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN İÇİNE SIÇARIM SENİ BİRAN GORMESEM CANIMA KIYARIM EĞER BİR GÜN ÖLÜRSEM MEZARIMA TOPRAK ATMA O KÜREĞİN SAPINI G..ÜNE SOKARIM

♥ BUGÜN ADAMIN BIRI GEÇ KALMIŞ VE KARŞIDAN GELEN BIRISINE SAAT KAÇ DEMIŞ VE DER DEMEZ BIZIMKININ SAATI KAÇMIŞ E HADI GÜLÜN[​IMG]))

♥ BİRGÜN ADAMIN BİRİ EVE GEÇ KALMIŞ VE KARŞIDAN GELEN BİRİSİNE SAAT KAÇ DEMİŞ VE DER DEMEZ BİZİMKİNİN SAATİ KAÇMIŞ E HADİ GÜLÜN [​IMG]))

♥ 1 DAKIKA IÇINDE TELEFONUNUZ BOZULACAKTIR. ANLAYIŞINIZ IÇIN TEŞEKKÜR EDERIZ.

♥ NIYE ÖYLE APTAL APTAL BAKIYORSUN? BENIM BEN, CEP TELEFONUN. ÇANTANDA DURMAK BOĞUCU VE KARANLIKTI. BENI ÇIKARDIĞIN IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM!

♥ BILIYOR MUSUN, AZ ÖNCE NE OLDUĞUNU ÇOK IYI BILIYORUM BEN.. NE MI OLDU? TELEFONUNA BU MESAJ GELDI.

♥ DIŞLERIN TIPKI YILDIZLAR GIBI SARI VE BIRBIRINDEN O DERECE UZAK. ARADA ONLARI FIRÇALASAN?

♥ "2006 YILDIZINA GÖRE; PARA: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR, SAĞLIK: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR, IŞ: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR, SEVGI: YILDIZIN GÜLMEKTEN ÖLÜYOR!!! "

♥ "FAZLA DÜŞÜNME, BAKMA ÖYLE BÖN BÖN. MESAJ GELDI IŞTE, OKUSANA KARDEŞIM.. SANA BIR DE NASIHAT VEREYIM BARI; NE KADAR AZ DÜŞÜNÜRSEN HAYATTA O KADAR BAŞARILI OLURSUN! "

Sayfayı Paylaş