Anlamlı Manalı Sözler

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Birbirinden Güzel Anlamlı ve Manalı Sözler

Arkamızdan kazılan kuyuları birleştirsek, belki petrolü buluruz.

Arzu ettiğin şeyler beklemekten vazgeçtiğin anda gerçekleşir. bu hayatın \" sen bakarken soyunamıyorum \" deme şeklidir..!

Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık

Az söz erin yüküdür, Çok söz hayvan yüküdür.

Bak şu dünyanın haline sürecek sefası yok.. Kırma insanın kalbini yapacak ustası yokk...

Bakmakla aşk olsaydı? En büyük aşkı; Tren ve öküz yaşardı...

Balığın yanında ki yoğurt gibisiniz. İnsanı zehirlemekten başka bi işe yaramıyorsunuz.

Bana Gülmeyi Armağan Ettin Ama Nereye Koydum Bulamıyorum.

Batan güneş için ağlamayın, yeniden doğduğunda ne yapacağınıza karar verin.

Beklenen, Beklenmedik Duygularla Bekleyeni Bilemez...

Benim kimseye hatır borcum yok, Çünkü o kahveyi hep yalnız içtim..

Bugün Günlerden Yalan Takvimde Olmayan ...

Dışarda yolunu kaybeden değil yanımda ki yerini kaybeden utansın.

Eğer birisinin yanında, Bütün dertlerinizi unutuyorsanız. Muhtemelen yeni dertlerinizin sahibi, O kişi olacaktır.

Geçmişe takilirsan geleceğe ilerleyemezsin

Gökyüzü gecem kadar karanlık adına dilek tuttum sevgili ..

Gökyüzüne Baktıkça Seni Görüyorum Ansızın Yağan Yağmuruyla ve Birden Açan Güneşiyle Seni Hatırlatıyor Bana Sinirlenip Ardından Tatlı Gülüşünü Göstermen Gibi...

Gözlerin Gözlerimin Gözlediği Gözleri Görseydi Gözlerinle Gözlerin Göz Göze Gelirdi.:)

Güvensiz kalplerimizi, karaktersiz insanlara borçluyuz.

Hani Diyorlar Ya Ben O Defteri Çoktan Kapattım Ben O Defteri Açmadım Ki Kapatayım...

Her insanın iki yüzü vardır aralarında ki fark\'ise gece\'ile gündüz olmalarıdır..

Her Şey Sallancağa Binen Çocuğun Söylediği Söz Gibi; Salla..

Her Zaman Söylemişimdir, turkeyarena Kadın İnsanı Rezilde Eder Vezirde.

İnsanı insan yapan cebindeki zengillik degildir gönlündeki zenginliktir

İnsanın gelenek göreneklerinden uzak kalması, sevgilisinden uzak kalması gibi birşey...

Karnendeki her kırığın bir hikâyesi vardır.

Keskin Olmuş Şah Dilim, Konuştukça Yürek Keser..

Lütfündan eksik olmayayım Kalbinde kaybolmayayım boş lafla değil seni kalbimden ayırmayayım...

Matematikle hesapladım, Fizikle istpatladım. Türkçeyle söylüyorum SeNi ÇoK sEvİyOrUm..... ♥

Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir; Mühim olan ne kadar yükselsen de her şeye eşit mesafeden bakabilmektir!

Ne kadar silersen sil ya yirtilir defterin yada izi kalir cumlelerin...

Ne kadar zorsa yıldızlara kavuşmak. o kadar zor ilk aşkı unutmak.

Önce insanlara güvenmeyi öğrendim sonra bir daha yapmamam gerektiğini...

Sen elmayı seviyosun diye elmanında seni sevecek hali yok .

Seni Seviyorum Dedim İnanmadın Sana Aşığım Dedim İnanmadın Hani Aşkın Gözü Kör Derler Ya İşte Sende Onlardansın.

Senle dedikodu yapan senin dedikodunuda yapar..

Tebessüm Sadakadır ; Yolda Geçerken Bile "Tebessüm" Etmek İstediklerim; Sevap Kazanmak İstediklerim VAR. .

Yarabbi! Bildir de ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim.

Yarından Birşeyler Beklemekle Geçiyor Ömrümüz...

Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldir...

Sayfayı Paylaş