Anlamlı Güzel Sözler Mesajlar Facebook

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Seçkin tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

* Birlikte yasayabileceğin biriyle degil; Onsuz yasayamayacagin biriyle ol, Gelip bosluk dolduranlardan degil; Gittiginde yeri dolmayanlardan olsun

* Ben Senin O Bakışına Hasta Oldum.. O Gülüşüne..

* Değilmidir sonum bir avuç toprak korkum yok ölümden ama tek korkum (UNUTULMAK)

* Bizde Kardeşlik Nedir BiLirmisin? Nefesin KesiLdiğinde aL Bu Can Senindir… YoLun Sonu Uçurum OLsa; Çekil İLk Adım Benimdir…!!

* Gerek yok her sözü, laf ile beyana… Bir bakış bin söz eder, bakıştan anlayana…!

* Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

* Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...

* Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende kiymet bilmez

* Seni seninle yasamak varken, Sensiz hayalinle yasamak gucume gidiyor ..

* Ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dunyamda

* Hayat, çatlak bardaktaki suya benzer. İçsen de tükenir içmesen de.Bu yüzden hayattan tat almaya bak.Çünkü yaşasan da bitecek yaşamasan da. …Neyzen Tevfik

* Aşk denen romanı sen yazdın başkası okumasın , insanları ii tanı ki pişman olmayasın, ALLAH, şu fani dünya da iki yüzlü sahtekarlarla bir koltukta yol aldırmasın…!!!

* Nasılsın nasıl gitti? Alıştın mı sen de? Rahat mısın artık İstanbul\’da? Evlenmişsin, nasıl oldu? Bulabildin mi sonunda? Hep anlattığın o meşhur huzuru..

Sayfayı Paylaş