Anlamlı Aşk Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

* Aci ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebegin kadar yakin olsun.Umutlarin gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutluluklarin sonsuz olsun...

* Adını gökyüzüne yazdım bulutlar sildim Kumsala yazdım dalgalar sildi En sonunda kalbime yazdım kimse silemedi.

* Ağlasam çizgi çizgi Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem, Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim, Seni seviyorum...

* Bir gün dudaklarin kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazinda titrersen günesi getiririm sana,eger gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

* Bir kus olup gitsem, aşşam su enginleri, varsam senin yanina. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

* Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim, Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

* Bu gece pencereni açık bırak, Bir kuş uçurdum, biraz yorgun biraz ıslak, Başucuna bir tutam sevgi bırakacak.

* Dünde, bugünde, yarında… Yüregin kadar yanindayim. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

* En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eger gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlim canin sagolsun.

* Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yiıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun…

* Günesin dogdugu da bir gerçek battığıda... Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittiği de...Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, iste o en büyük gerçek...

* Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan; Saçlarını okşayan her tanede BENİ HATIRLA !

* Hep bir yıldız olmanı bekledim. Gün gelir kayıp bana ulaşırsın diye, Sonra vazgeçtim, turkeyarena Yıldız olursan ben ulaşamam diye...

* İki yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin

* Sana nasil hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatim desem hayat çok kisa, çiçegim desem çiçek soluyor. Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yasiyor...

* Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

* Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumani gözlerin… Külü dudakların...Yalniz aranizda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakiyorsun...

* Seni sevdigim kadar yasasaydim; ölümsüzlüğün adini aşk koyardım...

* Senin için ağlarken gözümden düşen yaşlar denize dökülseydi eğer, Karaya vuran dalgalar seni seviyorum yazardı.

* Yeniden doğdu güneş dünyaya, yeniden batacak karanlığa Ama sen bir kere doğdun kalbime, hiçbir zaman batmayacaksın.

* Zannetme ki hersey bitti sevdigim; Birgün yeserecek su sararmis yapraklar.Ve bundan sonra kim severse dünyada; Seni ve beni hatirlayacaklar.

Sayfayı Paylaş