Android Sevenlerini Bir Araya Getirecek

Konusu 'Android' forumundadır ve Balako tarafından 16 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. Balako Well-Known Member

Başarı Mobile, Android kullanıcıları için binlerce içeriğin sunulduğu İndiroid portalını açtı.

Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarına içerik sunmak için geliştirilen indiroid, Ağustos 2011’den itibaren Türkiye’de hizmet veriyor. Tamamen Türk yazılımcıları tarafından geliştirilen indiroid, yüzlerce uygulama, oyun, video ve duvarkâğıdı ile binlerce müzik dosyasını Türk kullanıcılarına yasal olarak ulaştırıyor.

Kullanıcıların m.indiroid.com wap adresinden ve indiroid.com web adresinden girebilecekleri ve dilerlerse bu adreslerden uygulamasını indirebilecekleri indiroid, ücretsiz içerik yelpazesi ile Android cihazlarının uygulama ihtiyacına cevap veriyor. Ücretsiz içeriklerle beraber yüksek kaliteli ücretli içerikleri de bünyesinde barındıran indiroid, kolay ödeme seçenekleri ile bir adım öne çıkıyor.

Başarı Mobile tarafından geliştirilen indiroid, Türkiye'deki GSM operatörlerinin servisleri üzerinden ve kredi kartı ile ödeme seçeneklerini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıların kendi kullanıcı adı ve şifrelerini oluşturarak giriş yapabilecekleri indiroid, kullanıcı bilgilerini yüksek güvenlik seviyesinde saklamakta ve güvenli içerik alışverişine imkân sunmaktadır.

Türkiye’de tamamen yasal olarak faaliyet gösteren indiroid’e, herhangi bir ‘ROM kırma işlemi’ uygulanmadan erişmek ve uygulama indirmek mümkün. Bu sayede cihazların garanti kapsamından çıkması da önlenmiş oluyor.

Başarı Mobile, Android işletim sistemli cihaz kullanıcıları için yeni bir e-kitap uygulaması olan Samsung e-Kitap uygulamasını da indiroid içerisinde sunmaya başladı. Yüzlerce kitaptan oluşan arşivi ile kullanıcılarının kitap ihtiyacını karşılayan Samsung e-Kitap, Pusula Yayıncılık’ın Kitapyum altyapısı ve içerik yönetim sistemi esas alınarak Samsung’un bünyesinde Başarı Mobile mühendisleri tarafından geliştildi.

2. ot-gu Genel Sorumlu

ticari kar gütmek asıl amaçları.

Sayfayı Paylaş