Android Link2sd Hasarli SD Kart Uyarısı

Konusu 'Android' forumundadır ve OrKuN tarafından 15 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

Arkadaslar bu link2sd işlemi bende nedenini anlamadigim bi sekilde bir türlü olmadı ve sonunda hasarlı sd kart uyarısı vermeye başladı. Bende sd karti bozdugumu dusunerek yeni bir tane daha satin aldım. Yalniz yeni karttada aynı uyarıyı alıyorum hasarlı sd kart seklinde uyari. Yeniden biçimlendirsemde değişen bir şey yok. Yardimlarinizi bekliyorum...

2. BaRıŞ Well-Known Member

minitool ile sd kartınizi primary olarak secip formatlamayi deneyin.

3. OrKuN Well-Known Member

Yeni birtane daha aldim bunda hata vermedi ama diger iki kartta senin dedigini deneyecegim saol ilgin icin.

4. Misafir Guest

Tesadüfen çözdüm sorunu. Anlatıyorum.

Benim telefon Htc Desire ne olduysa 4.0.4 yükledikten sonra oldu bisabah kalktım o uyarıyı aldım ve laptopda formatı bastım korktumda çünkü 16gb class 10 kartı yeni almıştım.
    Bir sürü şey denedim. en sonunda az önce kartın ext bölümün iptal edip kartı orjinal 16 gb haline getirdim ve telefonun recovery bölümünden 1 gb lık bir ext bölümü oluşturdum sıfırdan yani. sonra telefonu açtım ilk önce uyarı geldi ve gitti. şuan kartı görüyor sıkıntı yok umarım HERKES çözer. İyi Sabahlar şuan ezan okundu niyetlenip yatıyom düşünün artık nasıl kafaya taktım uğraştım.

çok şükür çözüldü bu arada yeni bir romla da tanış oldum 4.0.4 - 4.1 ler falan bizim telefonlara fazla şimdilik deneme rom kullanmayın bence 2.3 sürümlerde son noltaya gelmiş rom kullanmak daha iyi sorunsuz. Hatta bazen diyomki herşeyin orjinali güzel abiiii.

5. ot-gu Genel Sorumlu

Başım ağrımasın diyorsan her şeyin orjinali en iyi çözümdür.

Sayfayı Paylaş