Amerikalı Turist Sarai Sierra'nın Fotoğrafındaki Sır!

Konusu 'Medya Haber' forumundadır ve elif tarafından 5 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. elif Moderator

Sarai Sierra'nın Gizemli Fotoğrafındaki Sır Ne, Sarai Sierra'nın Nasıl Öldüğü Belirlendi Sürpriz Tanık

Geçtiğimiz hafta kaybolan ve 3 gün önce cesedi bulunan Amerikalı turist Sarai Sierranın otopsi incelemeleri devam ederken ilginç bir sır ortaya çıktı.

Sarai Sierranın fotoğrafçı olduğu biliniyor. Sierra gittiği yerlerde yaptığı fotoğraf çekimlerini İnstagramdkai hala aktif olan hesabına yüklemiş. Bu fortoğraflar arasında ölü olarak bulunduğu surların hemen yakınındaki tren rayları gibi yerlerin fotoğrafları da oldukça fazla.

Sierra’nın cesedinin üzerinde tren yollarında kullanılan ahşap blokların olduğunun öne sürüldüğünü hesaba katarsak, Sierranın bu fotoğrafları çekmesi bir tesadüf mü yoksa cinayetle bir bağlantısı var mı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Sürpriz tanık: ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunmasının ardından emniyete gelen bir kadın görgü tanığı olarak ifade verdi.

Adının açıklanmamasını isteyen kadın, "Salı gecesi Surların dibinde bir araba durmuş orta yaşın üstündü bir erkeğin arka koltuktan birşey sokup yada çıkardığını gördüm. Bu sırada bir el gördüm" dedi.

ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin Cankurtaran'da bulunmasının ardından Asayiş Şube Müdürlüğü'ne gelen bir kadın ifade verdi. İfadesi sonrası gazetecilere açıklamada bulunan isminin açıklanmasını istemeyen kadın, "Salı günü kardeşime yemeğe gittim, yemek dönüşü gece 23.00 ile 23.30 arası surların dibinde bir araba durmuş orta yaşın üstündü bir erkeğin arka koltuktan birşey sokup yada çıkardığını gördüm. Bu sırada bir el gördüm" dedi.

Neden Salı günü polise gelmediğinin sorulması üzerine ise, "Kızım engel oldu. Arabayı da ben kullandığım için 'Anne yanlış görmüşsündür' dedi plakayı da alamadım. Amerikalı kadının cesedinin bulunduğunu basından öğrenince gelip ifade verdim" diye konuştu.

Sayfayı Paylaş