Amerikada Egitim

Konusu 'Yurtdışı-Göçmenlik' forumundadır ve BuLuT5 tarafından 30 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. BuLuT5 Well-Known Member

Amerikada Eğitim
    Dünyanın dört bir yanından gelen göç dalgalarının birbirine karıştığı Amerika Birleşik Devletleri, yeryüzünün hemen her köşesinden gelip topraklarına yerleşen göçmenlerin kendisine kazandırdığı değişik kültür ve deneyimler sayesinde, ulaşmış olduğu bilimsel ve teknolojik seviyesi ve aktif sosyal hayatıyla, eğitim için cazibe merkezlerinden biridir.

Amerika’daki dil okulları ve üniversitelere bağlı yabancı dil merkezleri, öğrencilere ve profesyonellere yönelik zengin eğitim programlarına sahiptirler. Dil eğitimi alacak öğrencilerin katılabileceği programların ders saati haftalık minimum 20 ders ve üzeri olmalıdır. New York, Boston, San Francisco, Los Angeles ve San Diego uluslararası öğrencilerin en çok tercih ettikleri şehirlerdir.

2. EmRe Well-Known Member

amerikada eğitim almak gerçekten herkesin isteyeceği birşeydir ama herkesin maddi durumu izin vermiyor işte,

ayrıca bu resim insanı etkileyen bir manzara

3. YaRaLi CoCuQ Well-Known Member

cok gusel resım kım ıstemezkı orda okumak:D

4. illegal_18 Well-Known Member

paylaşım için tşk...

5. seckinyd Well-Known Member

Eğer dil eğitimi için Amerikaya gitmeyi düşünen arkadaşlarım olursa onlara kesinlikle Boston School of Modern Language okulunu tavsiye ederim ben bu okula gittim ve çok mükemmel bir eğitimi isteyen iş ingilizceside alabilir.Saygılarımla

6. serseri_aşık Well-Known Member

paylaşım için saol

7. desayamu Well-Known Member

gezmek dolaşmak ve okumak için guzel ama yasamak için bence guzel deil
    VATANIM GİBİ VARMI DUNYADA......

8. seckinyd Well-Known Member

Katılıyorum desayamu şu zaman kadar 6 ülke gezdim hiç biri bizim insamınımız gibi olamaz, hiç biri bizim yaşadığımız gibi yaşayamaz, hiç biri bizim ülkemizin kalitesine ulaşamaz bunu gerçekten söylüyorum bu ülke gibisi bu TÜRKİYE gibi bir ülke hiç bir yerde yok ve olamaz. Saygılarımla

Sayfayı Paylaş