Amerikada çocuklara İSLAM böyle öğretilmekte..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve abdulkadir tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1. abdulkadir Well-Known Member

:mad:[​IMG]

SOL ÜST KÖŞEYE DİKKAT!!!!​

2. SHaDe_19 Well-Known Member

Guzel paylasım Abdulkadır saol
    İşte herkesın görmesi gerekiyor bunları

3. yagmur Well-Known Member

adamlar çok net yazıyor hiç yoktan bunlara karşı islam devletleri ne yapıyor koca bi hiç, ırakda 1 milyon insan katleten amerika flistinde hergün yüzlerce insan katleten israil in yaptıklarını hangileri ses çıkarabiliyor dünyaya duyurabiliyor eylem yapabiliyorlar hiçbiri...

4. R.CARLOS Guest

ellerine sağlık

5. ŞEHİT Guest

Göründe Yabancilara özenmeyin

6. BROWNING Member

islama evil diye yazan kadın kendi yüzüne hiç aynada bakmamış herhalde

ama bu adamlar inancının gereğini yapıyor çok görmedim

ben bizim ülkemizin ırağa haçlı seferine gidiyoruz diyen abd başkanına bizde sizin ortaya koyduğunuz projenin eş başkanıyız diyen siyasetçiler tarafından yönetiliyor olmasına şaşırıyor ve üzülüyorum...

ırakta öldürülen dört milyon insanın ve namusu kirletilen bir milyon kadının sorumluluğu maalesef amerikalılar kadar artık türklerinde ortak sorumluluğudur...

tarihimizde ilk kez haçlılarla birliktelik kurup müslümanların katledilmesine yardım ettik...

adam bırakında müslümanlara terörist deyiversin çokmu?

7. umut38010 Member

olay çok net KUR'AN - I KERİM' de - yahudi ve hristiyanları dost edinmeyin onlar ancak birbirinin dostudur. herkim yahudi ve hristiyanları dost edinirse o da onlardandır. diyerek ALLAH kendi yolundan gitmeyi amaçlamış müslümanlara apaçık emir veriyor... buna bahane bulanlar sadece bu milletin kıblesini vatikan istikametine çevirmek isteyen winston churchilin çanakkale zaferi ardından biz türklerin elinden KUR'AN' ı almadıkça onları yenmemiz mümkün olmayacak der demez harekete geçen misyonerlik teşkilatlarının adamlarıdır. ALLAH ' a ve ahiret gününe inanan müslümanların zaten şeytan suratlı o kadınla ve de onun inancını paylaşan insanlarla hiçbir surette dostluğu ve birlikteliği olamaz. ama bu olay bana Peygamber Efendimiz (SAV) in deccal fitnesi ile ilgili Hadis-i Şeriflerini hatırlatıyor. okuyanlar bilir doğru yanlış gösterilecek, yanlış doğru, Ümmet bölük bölük hristiyan olacak ama farkında olmayacak kendilerini hala müslüman sanacak, müslümanlardan gözükecekler ama müslümanların zararına çalışacaklar. bu konuyu inceleyen arkladaşlar deccal hakkındaki bilgileri araştırırsa bugün hangi şartları yaşadığımızın daha iyi farkında olacaklarına inanıyorum konuyu ekleyen arkadaşa da teşekkürler

Sayfayı Paylaş