Allahım Ne Olur Konuş Benimle

Konusu 'Dini Sohbet' forumundadır ve CAN tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. CAN Well-Known Member

Allahım Ne Olur Konuş Benimle - Haikaye

Bir günbir adam ellerini açıp yalvardı. Allah'ım ne olur, konuş benimle..Allah'ım konuş benimle..

Tam o sırada bir çayırkuşu adamın bahçesinde en son şarkı sözlerisını söylüyordu. Ama adam çayırkuşuna hiç kulak vermedi ve yalvarmaya devam etti Allah'ım benimle konuş..

Az sonra hava aniden kapandı gökgürültüsü ve şimşekle birlikte kuvvetli bir yağmur başladı. Fakat adam bunlara hiç aldırış etmedi yakarmaya devam etti Allah'ım seni görmeme izin ver..

O böyle yalvarırken sağnak yağmur sona ermiş güneş bütün ihtişamıyla ışıklarını adamın evine kadar taşımaya başlamıştı. Fakat adam bu manzaraya aldırış bile etmedi. Hergün gördüğü birşey değilmiydi bu? Yalvarmaya devam etti adam bana bir mucize göster Allah'ım..

Böyle yalvarırken yakınlardaki evlerden birinden yeni doğmuş bir bebeğin ağlayışları geliyordu kulağına ama o bunu farketmedi. Üzüntüsünden ağladıağladı.. Cevap ver Allah'ım burada olduğunu bilmemi sağla..

Tam o an bir kelebek gelip adamın koluna konmuştu. Ama görmemekte duymamakta ve bilmemekte ısrar eden adam öbür eliyle kelebeği iteleyip kovdu. Sonra da Allah'ım neden neden bana bir cevap vermiyorsun? diye ağlayıp yakınmaya devam etti..

Sonra karşıda bir ayna belirdiğini farketti.. Adam kendisine baktıbaktıbaktı. Ve yine Allah'ım göster bana kendini ne olursun diye ağlamaların ıhaykırışlara dönüştürdü..

Oysaa..! Gören hisseden her beyin için herşey Allah'ı anlatıyor!!! O bunu bilmiyordu...

Sayfayı Paylaş