Ali Şen'den Beklenen Buluşma

Konusu 'Spor Gündem' forumundadır ve EmRe tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

F.Bahçe’de beklenen dev buluşma gerçekleşiyor... Sarı lacivertli kulübün eski başkanı Ali Şen ve oğlu Metin Şen, bugün saat 11.00’de yöneticilerle bir araya geliyor.

Toplantıda, kulübün UEFA nezdinde yapacağı girişimler ve izlenecek yolun görüşüleceği öğrenildi. Fenerbahçe Kulübü’nde gerçekleşecek buluşmaya ilişkin görüşlerini açıklayan Ali Şen, “Yönetim düşüncelerime iştirak ederse birlikte çalışacağız” dedi. Geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede şike soruşturmasında izlenecek yol konusunda tavsiyelerde bulunduğunu hatırlatan Şen, şöyle devam etti:

“Kongrede yaptığım konuşmada UEFA nezdinde kulübün içinde bulunduğu ciddi durumu göz önüne serdim. Çalışmamız lazım. Bunun üzerine Nihat Özdemir görüşmek için rica etti. Ali Koç da Metin Şen’i davet etmiş. Metin ile birlikte gideceğim. Çok ciddi konularla karşı karşıyayız. Önemli tavsiyelerde bulunacağım. Yönetim kurulu bu tavsiyelerime iştirak ederse beraber çalışacağız. Çünkü onlar avukatları aracılığıyla UEFA Başkanı Michel Platini’den randevu talep etmişler ancak Platini bunu reddetmiş. Benim tavsiyelerime uyarlarsa birlikte çalışacağız.”

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, geçtiğimiz salı günü de, muhaliflerin başını çeken Konuşan Fenerbahçe Platformu’ndan Hulusi Belgü, Taner Güven, Orhan Demirel ve Işık Eyigüngör ile bir araya gelerek, onların görüşlerini dinlemişti.

Yeni sponsor Universal
    Öte yandan Fenerbahçe Kulübü, yollarını ayırma kararıaldığı Acıbadem Sağlık Grubu’nunyerine anlaştığı Universal Hastaneler Grubu ile dün 3 yıllık sözleşme imzaladı. Yapılan anlaşma gereği Universal Grubu, kulübün bütün branşlarının sağlık sponsorluğunu üstlenecek ve kadın voleybol takımı da 3 sezon boyunca Fenerbahçe Universal ismiyle mücadele edecek. Anlaşmanın dün yapılan imza törenine sarı lacivertli yöneticiler ile Universal Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Azmi Ofluoğlu katıldı.

Sayfayı Paylaş