Aldatma sözleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Ağlasanda Karşımda Umrumda Olmaz Artık Gözyaşların Güler Geçerim! bana yaptığın ihanetin Bedelini Sadece Gözyaşlarınla Değil hergün Çekeceksin Seni Nasıl Sevdiğimi Biliceksin!

Aldatıldım hayallere Kapılıp Aldattın beni yalanlarına Yalan katıp ihanetini Yalanlarda Gördüm Cezanın En büyüğünü Yükledin Bana iğreniyorum Senden.

Aldatmanın acısı büyüyor içimde, ne kadar üzülsemde söz geçiremiyorum kalbime senin adına ihanet koydum, tesellisi yok bunun içimde..

Artık bedenimi unuttum, kalbimle yaşıyorum ve ihanetinin bedelini kalbimle can çekişerek veriyorum…

Aslında üzülmüyorum Sadece Nefret Ediyorum ihanetinden! Aslında Kızmıyorum Sadece kalbimi teselli Ediyorum neden Sevdim Diyerek!

Beni Aldattığınımı Sanıyorsun Yüzüme Bak ve Cevap ver! Sen beni Değil Aslında Kendini Aldatıp kendine Yalan Söylemişsin Buzamana Kadar!

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :’( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı

Bir gün gelir sende ağlarsın, işte ozaman belki beni anlarsın! ve sonra ihanetin acısını yaşarsın, yaşadıkça belki aşkdan ders alırsın…

Bir ihanete Daha katlanmaz Bu Yürek Ağlarım Seninle geçen Zamanıma Ağlarım Seninle Harcadığım Anılarıma Ağlarım ihanet ettiğin Saf Duygularıma!

Bir ihanetin bestesi olmuşuz ve şarkı bittiğinde dünyalarımızda birbirinden ayrılmış sadece melodilerde birbirimize gülmüşüz, bir nota kadar geçiciyiz.

Bir Masanın Başında Çürüyüp Gideceğim, Sayende Yaşamaktan Vazgeçtim ihanetini Yalnızlığımla
    Ezberledim Sen Bir Alçaksın Böyle ihanetler Senin eserin!

Doğruların kaderi ihanetmiş Anladım Sevenlerin Derdi ihanetmiş Gördüm Kalleşliğini Anladım Aşkın Yalan gerçeklerini..

Gezdiğimiz yerleri Bir bir Dolaştım ve Yine Ağladım, ihanetin geldikçe Aklıma Yanıyorum Zamanla Aldatılmak Beni yokluğa itti Senide Yalan Sevdalara gönderdi.

İhanetini nasır tutmuş ellerime ağlayarak teselli ediyorum kendimi, her aynaya baktığımda Aldatılan
    Olmaktan Bıkmışım gibi Bakıyorum Aslında Ben Artık yaşamak istemiyorum!

Kalbim Dayansada ihanetin Ayrılıklarına Gözyaşlarım Susmaz herzaman Ağlarım ve herzaman Aldatılmaya yanarım..

Karşına Çıkacam Bir gün ihanetinin Bedelini ödeyeceksin Aldatılmak zümedi Beni Sadece Kalbimin Duygularıyla Oynadın Ben Hayatta Asla pişman OLmadım!

Kırbaç yedi kalbim ihanetinle, duygularım çöktü sayende aldatmanın bedelini yaşıyorum şimdi sessiz günlerimde haykırıyorum içimden lanet olsun sana lanet olsun seni seven saf duygularıma.

Kıyamet Kopsun istiyorum Artık yaşamak istemiyorum ihanetlerden bıktım Artık Gözlerim Kurudu Derken Bu Ağlamalar Niye!

Ne kadar sormuş ihanetin acısına omuz atmak, ne kadar zormuş sevdiğimin bana ihanetin kapısından el sallamak, hayırlı lsun sana yeni aşkların hayırlı olsun yalanların…

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

Paramparça ettin sana olan duygularımı, ben senin için sevmiştim hayatı, şimdi görüyorumki aldatmakmış senin için tek dogru yalan…

Pembe Bulutlar üstünde Gerçekleri Sakladın benden Aldatılmak Buymuş Çok geç Anladım Zamanımı Harcadın lanet olsun Sana Şerefsiz!

Sadece Sevmek ve Sevilmek istedim Ağlamak ve Aldatılmak istememiştim hayat Senden özür dilerim..

Sana Güven olmazmış Anladım Bunuda, Çok Severken Seni Yalanlarda Doldurdun Dünyamı, Bir başkası varmış hayatında ihaneti Tattırdırdın Bana Yazıklar Olsun Sana.

Sen Bana Değil Sadece Sana Olan Duygularıma ihanet ettin Sen Kalbimi Değil Sadece nefretimi Seçtin!

Seni düşünürken farkettim aldatmaları, senin sözlerin aklıma geldikçe anladım yalanlarının tertemiz duygularıma ihanetini…

Seni Seçmişken Şimdi Hayatımdan Eliyorum Seni, ihanetinin bedelini benden uzak biryerde çek bana ve duygularıma dokunmadan yaşa hayatım boyunca nefretimsin!

Seni Vidanınla Başbaşa Bırakıyorum ihanetlerinle mutlu Ol Sana Bol yalan Dolu Mutluluklar!!!

Seven insanı bilmez sevilen, seven insanın halinden anlayamaz sevilen, ve sevilen aldatır seven yanar benim

Süslü Sevgi Sözleiyle Boyadın kalbimi, Tatlı Bakışlarla Kör Ettin hayata Bakan Gözlerimi tam Sevdim Derken ihanetini öğrendim bitirdin Beni!

Uyusam ve hiç uyanmasam belki unuturum kötü günleri belki unuturum seni ve seninle geçen günleri! Ozaman ihanet olmaz Hayatımda Aldatılmam tatlı rüyalarda.

Yalan Güzelliklere Aldanıp ihanet ettin bana Hadi Şimdi Git yalan Güzellikler Arasında Hayatına Bir Yalan Daha Ekle Uzak Dur benden!

Yalanlarına yalanlarımla cevap vermek istemiyorum, gözlerime bakki ne kadar yalancı olduğunu gör, gözlerim anlatsın sana gerçekleri..

Yarı Yolda Bıraktın geleceğimi bir ihanetinle Bitirdin kalbimdeki Sevgini Bitirdin bendeki Seni Hadi Şimdi Devam et hayata ihanet et!

Yarınlarıma sakladığım en güzel umutlarımı ihanetine hediye ediyorum ve seni hayatımdan siliyorum elveda sana ve yalanlarına!!!

Yaşarken toprağın altına soktun beni ihanetini görmemek için bitirdim sana olan sevgimi elveda sana..

Zehir oldu nefes almak bana ihanetin kucağında, haram oldu yaşamak bana sensiz geçen yaşanmamış hayatımda…

Sayfayı Paylaş