Alarko Trendy Bacalı-Hermetik Kombi

Konusu 'Kombi' forumundadır ve OrKuN tarafından 14 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1. OrKuN Well-Known Member

ALARKO - TRENDY Doğalgazlı ve LPG’li Kombi
    Yeni Nesil: Gücü Süper, Boyutu Mini
    -Ergonomik kontrol paneliyle kolay kullanım. ​
    -Avrupa normlarına uygun, düşük emisyonlu, yüksek verimli ve çevre dostu ürünler.
    -3 yıl garanti.
    -CE ve TSE belgeli.
    -Yüksek kaliteli servis hizmeti. Türkiye çapına yayılan 400’ü aşkın servis.
    -Sadece Türkiye değil dünya pazarları için, Alarko’nun 15 yıllık kombi üretim deneyiminin ve tümüyle yenilenen, bilgisayar kontrollü en son teknolojiyle donatılan Kombi Üretim Tesisi’nin eseri.

Özellikler
    -Genişliği sadece 40 cm, yüksekliği 70 cm, derinliği 34 cm. Hafifliği ve minimum boyutları ile kolay montaj.
    -10,3 - 23,4 kW arasında ayarlanabilen ısıtma gücü.
    -Elektronik ateşlemeli bacalı ve hermetik iki model.
    -Bitermik Isı Eşanjörü: Kalorifer ve kullanım sıcak suyu için tek eşanjör. Özel tasarımı ile sessiz. Gazın homojen dağılımı ile verimli ve temiz yanma.
    -% 90 ısıl verimle sağlanan yakıt tasarrufu.
    -Isıtma ve kullanım suyu devresinde % 47-100 aralığında sürekli ve tam alev modülasyonu.
    -Düşük su basıncında (0,5 bar) çalışma.turkeyarena.com
    -Cihazın sık sık devreye girmesini engellemek için 3 dakikalık gecikme çalışması.
    -Kullanım sıcak suyunda 35-60°C, kalorifer devresinde 30-85°C sıcaklık ayar olanağı.
    -Elektriksel koruma sınıfı IPX 4D.
    (Güncelleme 18.04.2011 alarko-carrier.com.tr)

2. OrKuN Well-Known Member

Konu içeriği güncellendi.

3. Misafir Guest

Bu gün gaz bitmiş ve kombi stop etmiş..sonra gaz yükledim. su an ocak yanıyor ama kombi yanmıyor. kombim alarko trendy... yanma ışığı yanıyor ve en alttaki 80 dereceyi gösteren ışık devamlı yanıp sönüyor...ne yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz...teşekkür ederim

4. GamZe Moderator

Gaz bittiği için kombi hataya geçmiştir, reseteleme gerekiyordur büyük olasılıkla. Kullanma klavuzunda kullanıcıların yapabileceği hata kodları ve resetleme bilgileri vardır. Olmadı servisten telefonla öğrenebilirsin gaz kesilmesindeki hata kodunu ve resetleme şeklini.

Sayfayı Paylaş