akp hakkında

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve gazi25 tarafından 15 Mart 2008 başlatılmıştır.

1. gazi25 Well-Known Member

ak partiye gelen kapatma davası hakkında ne düşünüyorsunuzquestionmark

2. RüzGaR Super Moderator

geç bile kalındı bence, tam isabetli bi karar old. düşünüyorum ayrıca

3. seckinyd Well-Known Member

Aşşağıda yazdığım yazı daha gerçekçi bir yazı.Saygılarımla

4. gazi25 Well-Known Member

iktidar çökünce ne olacağını tahmin ediyormusunuz resmsn başımıza çorap örüyolar

5. seckinyd Well-Known Member

Aynen şunlar olacak. Ülkede kaos ortamı yaratılacak ki zaten yaratılmış ve devam ediyor, daha sonra ülkenin başı olmadığı için Amerika ben size yardım ediyorum benim bakanlarım oraya geliyor sizi yönetmeye diyecek ve bizi resmen köleliğine almış olacak. Bunu nerden mi biliyorum ? Banu AVAR'ın kitaplarını okuyun. Balkanlarda olanları inceleyin, Kırgızlarda neler olmuş onları okuyun, diğer Türki devletlerde neler yapılmış onları bilin, hepsi burdan çıkacak. Bir ülkeyi nasıl silahsız, savaşsız alırlar onu elleriniz kollarınız bağlı seyredin.Saygılarımla

6. OrKuN Well-Known Member

hukuğa ve anaysaya aykırı iş tutan her kim olursa olsun yargılanır, bu bir siyasi partide olabilir, yargılanmak istemiyorsan kanunlara uyacaksın arkadaş...

akp olmasa bu ülke batacakmı, böyle birşey düşünülebilinirmi hiç. akp mi kurdu bu ülkeyi, şuanda bi kaos ortamı var ve bunu akp yarattı, akp ve bu düşünürdeki siyasiler yok olmadan bu kaos ortamıda bitmeyecek, nekadar çabuk yok olurlarsa okadar hızlı bu kaos ortamından kurtulup üzerimizdeki karabulutları yok ederek geleceğe umutla bakmaya Türk milleti olarak dörtbiryandan dört elle tekrar bağımsızlığımızı kazanmak için çalışıp, üretecegiz...

akp ve yandaşlarından hesap sorulacak bu daha başlangıç...

7. Sol_Barış Well-Known Member

geç kalınmış bir karar ...... ama ne kadar geç kalınsada olumlu bir karar alınmışş

8. gazi25 Well-Known Member

bunları biliyonuzda niye böyle diyonuz?

9. dadaş16 Well-Known Member

Vur Vur Inlesin

Deniz Baykal Dinlesin

10. GamZe Moderator

o çorabı örenlerin maşası bu iktidar zaten

11. gazi25 Well-Known Member

dinlesin tabi

12. OrKuN Well-Known Member

bu akp zihniyet türkiyeye zarar veriyor zorla darbemi yaptırtmak istiyorsunuz

13. meyve94 Well-Known Member

akp yi bilmem de ama dtp biran once kapatilmali

14. EmRe Well-Known Member

elbet bu kara devir de kapanacak

15. gazi25 Well-Known Member

dtp geç bile kaldı

Sayfayı Paylaş