Ah şu kadınlar ( SÜPER YAAA )

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve ercanbeniz tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. ercanbeniz Well-Known Member

Ah Şu Kadınlar…..

Kadınların kendilerine erkek (koca) seçebilecekleri bir erkek mağazası açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır. Ve her kat çıkıldıkça, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir Herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o katta alışveriş yapmak zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.

Bir gün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek için mağazaya gider. Ve…

1.Katın kapısında şunlar yazılıdır: “ Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler.” Kızlar yazıları okur ve şöyle derler: “ Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata çıkalım.”
    2.Katın kapısında yazılanlar: “ Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar.”
    3.Kat: “Buradaki erkeklerin iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine yardım ederler.”
    4.Kat: “Buradaki erkeklerin işleri iyi, çocukları çok severler, gayet yakışıklı olup, ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler.”
    Kızlar çığlık atmaya başlarlar: “ İnanılmaz, bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!” Ve bir kat daha çıkarlar…
    5.Katın kapısında şunlar yazmaktadır: “ Bu kat boştur ve sadece, kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış Soldadır.”

2. OrKuN Well-Known Member

hep isterler abi bir günde yetinelim demezler hepsi brad pit olsun ister

3. ercanbeniz Well-Known Member

ha ha ha ha :) :) :) :) alemsin yaaaa

4. Buket Well-Known Member

Serkan nerden cikardin onu??.. :confused::confused:
    Her kadin ayni degildir..
    Ba$kalarini bilmem, ama ben $ahsen "tarif" ettigin gibi degilim.. Birak Brad Pitti yaa, ne i$im olur onunla.. ok yaki$ikli adam, karizmatik adam, ama istemez.. Her$ey yaki$iklilikla olmuyo, duygular cok onemli..
    Benim icin cok onemli olan ve istedigim tek bir $ey vardir.. oda kar$ilikli sevgi ve saygi (yalansiz).. Bana sevgisini, a$kini versin.. Yok Brad Pitt yok $u bu istemem.. ;);););)..
    Gel gelelim bu "hep isterler" demene.. Evet oda kadindan kadina degi$ir.. Ben mesela, istemem gerekmiyo, her zaman bir surpriz bir hediye getiriyo.. Hatta bazen kiziyorum ona, "yeter artik, surekli para harciyosun" diye, "git kendine bi hediye al, hep beni du$unme" diyorum bazen..
    Her kadini bir tutma.. ok??

5. ercanbeniz Well-Known Member

merhaba buket tabiiki her kadın bır degıldır orda mızah amaclı genel konusulmus kusura bakma ve herkes senın bahsettgın gıbı sevgı saygı en önemlisi insanlık ıster karsısından bana görede güzellik beş para etmez huzur veremedıkten sonra

6. Buket Well-Known Member

Slm ercanbeniz..
    ;);)

7. ercanbeniz Well-Known Member

selam buket

8. BaRıŞ Well-Known Member

kim istemezki ;) ama bayanların isteklerinin ardı arkası kesilmez abicim, serkanın dediği gibi hep isterler, hem brad gibi yakışıklı olsun sanki kendi angelina july :D hem duygusal, romantik, zengin bu sıralama bitmezzzzzzzz

9. EmRe Well-Known Member

abi bayanlar sözde hep sevgi,saygı,dürüst olsun isterler ama hiç inanmıyorum :D onların tek istedikleri para gerisi yalan

10. Buket Well-Known Member

Of ama yaaa!!!.. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
    Her bayan ayni degildir!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Sayfayı Paylaş