Ağlatan Şehit Mektubu

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 22 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

Şehit Mektubu Ağlattı
    Ağlatan Şehit Mektubu, Meclisi ağlatan şehit mektubu , Erdoğan'ın şehit mektubu ağlattı, Erdoğan'dan ağlatan şehit mektubu, Erdoğan okuduğu mektup vekilleri ağlattı

Başbakan Erdoğan, Şırnak'ta görev yapan şehit Astsubay Çavuş Serhat Gencer'in, yazdığı mektubu okurken hem kendisi hem de dinleyenlerin gözleri doldu. Şehidin mektubu şöyle: "Bu mektup, ancak ben öldükten sonra elinize geçecektir. Beni asla unutmayın, hep kalbinizin bir köşesinde saklayın. Şunu asla unutmayın: Allah'ın verdiği canı, Allah'tan başkası alamaz. Bu yüzden üzülmeyin. Yalnız size söylemek istediğim bir şey var: Ben Burcu'yu çok seviyordum ve bu sevgimi de mezara götürüyorum. Ben burada öldüysem Allah yolunda, vatan, namus ve millet yolunda öldüm. Benimle aslında gurur duyun ve gülün, asla ağlamayın. Eğer ağlarsanız ben yattığım yerde rahat edemem. Dedeme de hepinizin selamını söylerim. Sizleri çok seviyorum, hepinizi çok özledim. Yazacak başka bir şey bulamıyorum. Oğlunuz Serhat."

Sayfayı Paylaş