afganistandan bir kesit(resimli)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve yaren38_20 tarafından 28 Aralık 2007 başlatılmıştır.

1. yaren38_20 Well-Known Member

Afganistan'da cocuklarin yasini basini almis erkeklerle evlendirilmesi yaygin bir uygulama

Roshan Ghasem 11 yasinda..Beyt Sait Mohammad 55 yasinda.
    Roshan'in yasinda bir kizi var.

Majebin Mohammad 13 yasinda.Majebin ailesinin bir borcu nedeniyle; 45 yasindaki bu adama verilmis.
    Sagdaki kadin adamin ilk karisi.

Gholam Haydar 11 yasinda.
    40 yasindaki eşi Feyz Mohammad'in yaninda.

2. sevvv38 Well-Known Member

bunlar napmaya çalışıyosa_?_ :rolleyes:yaren teşekür cehaletin bir örneğni daha gösterdin bize:cool:

3. BuLuT5 Well-Known Member

ben 2005 yılında afkanistan'daydım bağram amerikan üstüne yakın bir yerdede. şarikar penjır yol yapı ve amerikan üstü pist bakım ve onarım işinde makina tekniksyeniydim
    oranın yerli halkıyla cok muhabetimiz gecti şu anda orada bugday gibi hint kereviri üretiliyor.talibanın sermayesi oldugu için bir köylüye togumu veriyor senden şukadar mahsül istiyorum diyor istedigim mahsülü veremessen ya kızını yada canını diyor. hava şartları yaver gittiyse tanbi ya kızı gidiyor yada canı yani esrarın ham maddesi orada içmeyen yoktur daga yeni dogan cocuga bile uyuşturmak için kundaktayken agzına esrar koyuyorlar .cok şaşırdıgım bir konuda kandagar tarafında erkek erkege evlendiriliyormuş bunu birkaç yerliden duydum bunlar hep el ele dolaştıgından biraz gay lık var bunlarda . herneyse daga gördügüm toplu mezarları olayları anlatsam 1 kitap yazmak zorunda kalırım ..

4. elif Moderator

bunlar hangi çağda yaşadıklarını sanıyorlar acaba, Müslüman ülkeleri nezaman gelişip 2. dünya ülkelerinden kurtulacaklar artık :(

5. SHaDe_19 Well-Known Member

bulut usta kaldım böyle ya mal oldum bu cocukların agzına uyusturucu erkek erkege evlılık

6. BROWNING Member

yirmi senedir savaşın içindeki bir ülkede sizce kaç tane genç erkek kalmıştır ki? kurtuluş savaşından sonra bizim milletimizdede aynı tablolar vardı arkadaşlar bunlar bize garip gelsede savaşın gerçeği... olması gerekenle olan arasındaki fark

7. desayamu Well-Known Member

bunlar gercek diyecek baska bişey yok engelleyemeyiz

8. kasırga Well-Known Member

güzel paylaşım sağolasın

Sayfayı Paylaş