adını ne koyardınız???

Konusu 'Sohbet' forumundadır ve kasırga tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1. kasırga Well-Known Member

Bir okul yaptırdınız diyelim bu okula kendi isminizimi kayardınız yoksa tarihe geçmiş bir kişinin isminimi eğer tarihi bir kişinin adıysa bu kim olurdu???*

2. oguzturk Administrator Staff Member

Mustafa Kemal Atatürk

3. ŞEHİT Guest

Turgut özal Veya Fetullah Gülen

4. EmRe Well-Known Member

sen galiba okul değilde insanların beyinlerinin yıkandığı vakıf kurmak istedin

5. OrKuN Well-Known Member

fethullah gülen bu adam kimdir ne için amerikada yaşar yoksa amerikanın beslediği ajanmıdır nedir bu, peygambermidir, evliyamıdır nedir nesin be adam sen, sen bukadar parayı nerden buldun nerden kazanıyorsun fabrikanmı var ne iş yapıyorsun, bi açıklada bilelim,,,

ben söyleyimmi sahtekarın başısın Allah diyerek kandıranların şahısın, yatacak yerin yok, mezarını amerikanın hangi yerinde yaptırtacaksın acaba, Türkiye sınırları içerisine ölün dahi giremez...

6. Sol_Barış Well-Known Member

turgut özalyada fetoş ay allahım bu çockların aileleri öğretmenleri ne işe yarar ya şunları bunlara iyi gösteren insanlar kimdir nedir anlamak mümkündeğil yazık gençliğe yazık

7. EmRe Well-Known Member

okul açıyorsun sahtekarın adını koymaya çalışıyorsun

Sahtekarın allahı = feto

dini kullanarak servetine servet katmış amerikalarda yaşayan amerikanın saf müslümanları kandırsın diye eğitip yetiştirdiği bir numaralı ajan...şimdi gerçek vatanında amerikada yaşıyor ve içimizde bu adama inanan zavallılar var hala...

amerikanın 11 eylülden sonra gerçek müslümanlara uyguladığı politikaları hepimiz biliyoruzda buadam amerikada nasıl gül gibi yaşıyor ozaman sahte müslüman yada müslüman adı altında abd ajanı ;) bi düşünün olamazmı ;)

8. hiperborlu Member

mustafa kemal atatürk tabi! özellikle eğitim ve öğretime kadar sıçramış mikropların nerde olduklarını tekrar tekrar görmesi için

9. meyve94 Well-Known Member

Mustafa Kemal Ataturk veya Mehmet Akif Ersoy var ama

10. boikot Well-Known Member

Deniz Gezmiş

11. yagmur Well-Known Member

Mustafa Kemal Ataturk tabikide

12. boikot Well-Known Member

Atatürk çok klişe zaten bir sürü o isimde okul cadde sokak v.s var

13. GamZe Moderator

ben kendi adımı koyardım ;)

14. sem New Member

İlk Önce Mustafa Kemal ATATÜRK sonra da ALPARSLAN TÜRKEŞ koymak isterdim .

15. boikot Well-Known Member

Atatürk ve Türkeş yanyana isimlerinin bile gelmesi bile üzücü

16. Sol_Barış Well-Known Member

türkeş MİŞ:):) ne yapmış bu ülke için merak konusu;)

17. özgür Member

aydınlık genç,bağımsız türkiye,yeni nesil, vs tarzı isimler koyardım.....kişi ismi koymazdım yani...bir ton okul var zati öle....öle.........

18. slçkakyl Member

her yerde bir atatürk adlı okul var zaten ben o yüzden ömer seyfettin koyardım

19. ot-gu Genel Sorumlu

hııııııımmmmmmm. ozaman Nasreddin Hoca olsun :)

20. BaRıŞ Well-Known Member

en iyisi hacı ,molla, şeyh... :D ile başlayan bişey olsun şu zamana o yakışır nede olsa

Sayfayı Paylaş