Acronisle True Image Hakkında Soru

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 24 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Selam arkadaşlar, Acronisle True Image hakkında 2 Sorum olacak.

1:Acronis True Image la imaj aldığımda diyelim temiz bir format attım,programları kurdum,driverları kurdum,windows güncelleştirmeleri yaptım.windows 7 kurduğumu varsayayım windows 7 için performans ayarları yaptım kurduğum diğer programların kendi içindeki ayarları yaptım.ve acronisle full computer image aldım.şimdi acronis sadece dosylarımı aldı yoksa ayarlarıda aldımı windowsun olsun ve diğer programların ayarları olsun.

2:acronisle mesela c:nin imajını aldım tabi imajını aldığım sürücünün imajını başka sürücüye kaydettim mesela d ye o imaj orda kayıtlı.windowsun çöktüğünü varsayalım bu backupladığım imajı recover edicem geri yüklicem bunu yapmak içinde bootable acronis cd sini takıp recover seçeneğinden recoverledim geri yükledim bu böyle oluyo.peki Recover etmek için tekrar yüklemek için illa tekrardan acronis bootable cd sini takıp boottan recover dememmi gerekiyo.yani ben aldığım imajı direk yazdırılabilir bir cd ye veya dvd ye yazdıramazmıyım.

2. BaRıŞ Well-Known Member

tools içindeki araçlardan ayarlayabilirsin onu

3. CAN Well-Known Member

4. BaRıŞ Well-Known Member

Her iki sorunuzun yanıtı da Acronis içinde var. Yedek alırken ayarlarına göz atarsanız görebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş