Acronis True İmage Home 2011 Setup Hatası

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve EmRe tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. EmRe Well-Known Member

Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
    Pc'ye Acronis True İmage Home 2010 yüklü ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Daha sonra Acronis True İmage Home 2011'i indirdim eski acronis'i your unnistaller programı ile detaylı bir şekilde kaldırdım bilgisayarı yeniden başlattım. Acronis True İmage Home 2011'i yüklemeye çalıştığımda şöyle bir uyarı alıyorum :

error the installation was interrupted before acronis true image home could be installed. You need to restart the installer to try again

Sabahtan beri uğraşıyorum ama bir çözüm yolu bulamadım.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını almak istiyorum.

2. BaRıŞ Well-Known Member

ben dün merak ettiğim için 2010 indirdim rarın içinden
    resimdekiler çıktı ..
    biri yükleme setupı kırmızı olan
    ötekisi boot için
    öteki ise seninki gibi hata veriyor yüklenmiyor yeşil olan
    bence başka birtane indirme linki bul
    kırmız olan gayet güzel kuruldu hatasız yedek aldı ..kurdu

3. EmRe Well-Known Member

4 tane acronis home 2011 indirdim hepsinde aynı iletiyi alıyorum.Başka bir problem var ama ney bulamadım henüz? Boot cd im var yedek alıp geri yükleyebiliyorum.Yeşil okla gösterdiğin addon paketi o ekstra özellik ve destek içeriyor.

4. GamZe Moderator

Programla ilgili bazı bilgiler umarım işinize yarar.

Acronis True Image programının görevi, sabit diskteki verileri imaj dosyalarına aktararak sistem güvenliğini kusursuz hale getirmektir.
    Yazılımdan, dosya artıkları yüzünden giderek azalan Windows performansını artırmak amacıyla da yararlanılabilir. Gelecekteki tüm geri yüklemeler için işletim sistemini ve aygıt sürücülerini kurduktan hemen sonra sabit diski bir kez yedeklemek yeterli. Disk imajı diğer sabit disklere, ağ bilgisayarlarına, CD/DVD'lere aktarılabiliyor. İmaj dosyaları sabit disk üzerindeyse, sanal sürücü olarak kullanılabiliyor. En büyük yenilik programın Windows oturumunda kullanılabilmesi. Yani sistemi açılış disketiyle başlatmak gerekmiyor. Recovery CD/ DVD'si ile farklı medyalardaki imaj dosyalarına göz atmak, USB ve Firewire sürücülere veri aktarmak mümkün. Kullanıcılar her ufak değişiklikte diskin tamamını yeniden yedeklemek zorunda değil. Doğrudan Windows üzerinden erişilemeyen güvenli disk alanı, virüslerin imaj dosyalarına zarar vermesini engelliyor.
    Notlar
    - Kurulumdan sonra restart yapmaz. Fakat ilk kullanımdan önce bir kez restart yapılması gerekmektedir.
    - Masaüstüne gelen kısayola hemen tıklamayın yada hemen restart yapmayınız. Kurulum tamamlandı mesajını bekleyiniz
    - Setup dosyası Xp üzerinde çalışmaz.
    - Vista üzerinde denenmemiştir.
    - Bootable Disk Xp ve Windows 7 üzerinde kullanılabilir.

Sayfayı Paylaş