Acnelyse Krem Kullananlar

Konusu 'Cilt Hastalıkları' forumundadır ve Berra tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Berra

Berra Well-Known Member

Acnelyse Krem Kullananlar
    bir arkadaşım ciltteki sivilce lekeleri için acnelyse diye bir krem önerdi cildi soyuyormuş, ama onun cildi gördüğümde çok kurumuş ve kızarmıştı geçeceğini söyledi ama ben yinede kullanan arkadaşlar varsa bilgi ve deneyimlerine başvurmak istedim

2. Funda3418

Funda3418 Well-Known Member

tedavi aşamasında evet aynı sorunlar bendede oldu yüzüm acayip kızardı ve kurudu hatta çok acı çektim, her gören yüzüne ne oldu bile dedi. ama şimdi yüzümde sivilce lekesinden eser yok eskisinden daha parlak, canım eğer lekelerim gitsin diyorsan buna katlanman lazım

3. Emel

Emel Well-Known Member

acnelyse kullanan arkadaşlar olumlu sonuçları kaçıncı haftadan sonra almaya başladınız

4. Berra

Berra Well-Known Member

arkadaşlar kremi sadece sivilceyemi sürüyorsunuz yoksa tüm yüzünüzemi

5. Funda3418

krem 2 günden yüzünü soymaya başlıyor, tam iyileşme süresi bir haftadan fazla sürüyor, bu süre içinde yüzün çok kötü görünecek ve canında yanacak ama bırakma derim tabi yüzüne nemlendirici krem sürmeyide ihmal etme

6. Funda3418

canım kremi ilk kullandığımda yüzümü tamamiyle soymak için tüm yüzüme sürdüm ama şimdi sadece sivilce üzerine kullanıyorum

7. Berra

Berra Well-Known Member

yardımın için teşekkürler gerçekten işe yarıyor, artık acnelys krem vazgeçilmezim oldu

8. Misafir

Misafir Guest

Krem ilk önce kızarıklıklar yapıyor sonra cildi soymaya başlıyor ama sabredersen cok güzel bir cilt ortaya çıkıyor.

9. EmRe

EmRe Well-Known Member

Bu sırttaki sivilcelerede olurmu acaba. Bu sırtımdaki sivilcelerden illallah çektim. Biri geçiyor yerine yenisi çıkıyor 6-7 yıldır aynı bu şekilde :(

10. Ben kullandığım ilk gün etkisini gördüm evet yüzümü soyuyor ama alttan yeni derinin gelmesini sağladığı için daha etkili, iyi oluyor. Bende hiç bir kızarıklık yapmadı doktorum yapar demişti fakat hiç birşey olmadı Allah'a şükür. Sivex falanda kullandım ama hiç fayda görmedim. Kullanın ama doktor konturolü ile. Benim dışarı çıkamayacak kadar kötüydü sivilcelerim kremi kullanmaya başladığımdan beri çok iyi bi gelişme oldu. Sakın başkalarının tavsiyelerine uymayın herkes ayrı bişey söylüyor ve sadece ciltlerinizi yıpratmaya sebep oluyor.

Sayfayı Paylaş