Acı Mesajlar

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve GuNaHKaR tarafından 16 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. GuNaHKaR Well-Known Member

Acı Sözler Söyleme Bana Pişman Olucağın davranışlarda bulunma Bana Nefretim Hayatında Bunu unutma..

Acılarımın ilacı sensin, acılarıma göğüs gerebileceğim tek güç sevgindir, bu sevgiden beni mahrum bırakma sevgilim...

Acınacak halim var görüyorum, aşkının tutsağı olmuşum sensiz nefes alamıyorum, şimdi sensizliklerimle hayata yaş tutuyorum...

Ağlama diyorum kalbime söz dinlemiyor, unuturum geçer diyorum ama aklımdan çıkmuyorsun sevdiğim sensiz acılara köleyim...

Al Canım Senin OLsun Sevgilim Acılar içinde sevmesini öğrendim hayatın acısı sanada bulaştı sende karart dünyamı artık koymaz bana..

Artık güneşten kaçar oldum karanlıklara, sensiz karamsar duygularım ölüme koşuyor bedenim, sensiz yaşayamam artık anla güzelim...

Ayrılan ellerimiz artık hangi hayatta buluşur bilemem bildiğim tek şey acılar içinde hazinli sonum..

Benimle kalmanı isterdim ölene kadar, seninle gülmek isterdim nefesimin son anına kadar, şimdi sen yoksun yaşamak neye yarar...

Bir Akşamın ufkunda Acılarımla Hatırlıyorum sözlerini hayatımın bittiği son nokta arkana bakmadan gittiğin gündü..

Bir Mesajınla hayat Bulan Duygularım Bir Mesajınla Hüzünlere Bulandı Sewdiğim...

Bu Can Seni Unutmaz acılar içinde kalsada bu ruh yine senin bedenimdeki acılardan arınıp tertemiz ruhumla bulucam seni bir gün..

Bu Kadar uzaklaşacağını bilseydim kör ederdim gözlerimi benden ayrılıp gideceğini bilseydim sağır olurdum anlamazdım seni sevdiğim...

Canımın daraldığı bir günün içinde sensizliğe giden yolda yeni bir hayata imza atıyorum, elveda yalanlara elveda sahte sevgilere...

Canımın düşmanı acıların oldu, sensizlik benim dertlerim oldu, bana verdiğin sözler hep yalan oldu, şimdi yalan bir hayatım sensizlik sonum oldu...

Dört duvar arasında sıkıştı bedenim, seni düşünüyorum her gece senin için ağlıyorum sessizce daraldı yüreğim kesildi sensiz nefesim sevgilim...

Durmaz kalbimdeki kanayan yara tek ilacı sensin sevgilim bunu unutma, sensiz kaldığım her an acıdır bana...

Eser rüzgar başımda anlamsızca, aşkın gücü kalmadı hayatımda, seninle başlayan aşk rüzgarı oldu sonunda yalan rüzgarı, sensiz yalanım sevgilim rüzgarın içinde kaybolan bir gencim..

Gözbebeklerimin içinde saklarım seni kalbim acılarla boğuşuyor kimse dindiremez dertlerimi, sensin bu kalbin atmasının tek sebebi...

Gözlerimde Hayalin Kulaklarımda Acı Sözlerin Sayfalarımda Sana Ait şiirler önümde Koca Bir Tabut işte benim hayatım..

Gülmek bile anlamsız kaldı sen gidince hayatımdan, sen gidince ben kendimi unuttum acıların gölgesine attım kalbimi sensiz anlamı yok nefes almanın sevgilim...

Hadi gel Yanıma Bitir Bu Acıyı Sonsuza kadar ben sende kaldım acılar içinde kaldım aşkım..

Hayata bir sözüm vardı oda seninle başlardı hayata son sözüm oldun oda sensizliktir sevgilim...

Kayboldu hayatım yaşadığım odamda, sensizlikten kaybettim kendimi bulamıyorum küçücük dünyamda, benim anlamım sensin sensiz meçhul biriyim sevgilim..

Kökün yeterdi yaşamam için, gözlerin beni hayata bağlayan tek anahtardı sevgilim, şimdi senin hayalinle avunur yüreğim, sensiz bu dünyayı neyleyeyim sevgilim?

Mutluluklar Senin Olsun Acılar benim Sevinçlerin Her Gün ÇoğaLsın Sana Gelen Sevinçler Bana Dert Olsun!

Ne güzellik faydadır acıyan yarama, nede sensizlik faydadır gözyaşlarımla yaşadığım bu dünyaya, seni beklerim belki gelirsin acıların içinde bulursun sana aşık olan bu canı...

Onursuz kaldı duygularım sen gidince, kalbimin şerefi kayboldu hüzünden, şimdi acıların eşiğindeyiz duygularım ve ben, sensiz yaşamak neymiş? anlatamam kalbime...

Seni unutmak istesede acılı yüreğim beynim engelliyor kalbim yeniden seni seviyor..

Seni unuttum sanıyordum taaki, yaşadığımız yerleri görene kadar seni düşündükçe ağlıyor kalbim seni unutmamışım seni unutamamışım sevgilim...

Seninle yaşamadığımız anların yasını tutuyorum, o anları düşündükçe nefes almayı unutuyorum...

Sensiz sanki soğuk toprağın altında bedenim, buz tutmuş ellerim sanki görmüyor gözlerim, bunun tek ilacı sensin herşeyim...

Seven insanın acı çekmesi yaşarken ölemsi gibi bir duygu, beni sözlerinle öldürdün gözlerinle yaşama döndürmüştün 1 gün..

Sorsan halimi nasılsın? diye kalbimi dinle derim... çünki kalbim sensiz gülmeyi unuttu sevgilim...

Şimdi gelsen elimi tutsan çeksen acıların içinden beni seviyorum desen çokmu hayaL Kurmuş Olurum?

Umudum sensin benim yenig umutlardaki tek sebebim, hayallerim sensin benim acılar içinden gel kurtar beni sevdiğim...

Umutsuzca adım atıyorum yarınlarıma her adımımda düşüp kalıyorum o anda, sensiz yürüyemiyorum bu hayatta, sensin benim ilahim ne olur beni anla...

Utanmaşma ağlayacağım şehrin ortasında, sensizliğin verdiği acı yeter bana!!!

Yalnızlığın içinde acı ceken kalbime bak ve söyle neler hissettiğini, bu Kal seni unutamadı..

Yok Oluşlarını Sevmedim Asla Acılar içinde gidişlerini unutmadım Hala!!!

Yolları Mutlu yürümek varken birlikte, Acıyla emekliyorum sayende..

Yüreğimle Sevdim Seni Geleceğimde Hasretini çizdim Acılar içinde kalsada bu gönlüm geleceğe bakıyorum seninle her gün..

Sayfayı Paylaş