A İle Başlayan Aşk Sözleri

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve SeçiL tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. SeçiL Well-Known Member

Aci ve hüzün bir yıldız kadar uzak, mutluluk gözbebegin kadar yakin olsun.Umutlarin gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutluluklarin sonsuz olsun...

Adını aynalara yazamadım sinirden kırarım diye, adını duvarlara yazamadım zalimin biri boyar diye, adını kalbime bile yazamadım ben ölünce organlarım bağışlanır da sen başkasının olursun diye…

Adını gökyüzüne yazdım bulutlar sildim Kumsala yazdım dalgalar sildi En sonunda kalbime yazdım kimse silemedi.

Adını yazmışım kalbime, silmeye kimin gücü yeter? Seviyorum seni, yasak da olsa, ayırmaya kimin gücü yeter? Aklımdan çıkarsalаr da, kalbimden çıkarmaya kimin gücü yeter?

Ağlasam çizgi çizgi Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem, Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim, Seni seviyorum...

Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin...

Allah'ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın...

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın...

Aşık Olan Bir insan herzaman Mutludur.

Aşık olmanın ve aşkı yaşamanın çok çeşidi vardır.

Aşk bakışlarla başlasaydı, öküz çoktan trene aşık olurdu.

Aşk Gözlerinde Cenneti Yaşamak Aşk Sözlerinde hayata tutunmak ve Aşk Ellerinde Kalbimin Bir Serçe Canı iLe yaşaması.

Aşk gözleriyle bakmaz, duygularıyla bakar.

Aşk insanı Hayata Bağlar Hayat iSe turkeyarena insanı Aşka Bağlar.

Aşk Karşılıklı aşk her insana nasip olmaz Tadına da doyum olmaz Unutulmaz.

Aşk madalyona benzer bir yüzü acı, bir yüzü de tatlıdır. Unutulmaz.

Aşk Seninle Yaşanacak Kadar Güzel Sensiz Yaşanmayacak kadar illet bir Acı ve tutku.

Aşk uğruna öLünecek kadar Şehvetli Bir Duygu Geceleri Ağlatacak kadar Duygusal Duygu Yoğunlaşması Hissettirir.

Aşk, gülü dikenle avuçlamak demektir.

Aşk, kalbimin saygısız misafiridir Sormadan gelir sormadan gider.

Aşkı Gözlerine Bakarak Yaşamak Sözlerine Bakarak Hayata Adım Atmak isterim Aşkım.

Aşkı Sana Dair Şarkılarda Arıyorum Ama Hiç bir Şarkı Seni Anlatamıyor Bana Sen Kelimelerle Anlatılamayan insansın..

Aşkımı Anlatsam haykırsam Dünyaya, Dünya Yine Dönecek umarsızca, Beni Sadece Sen Duy Sen Anla Bebeğim.

Aşkın nedemek olduğunu bilen tek insansın seni bu yüzden seviyorum.

Sayfayı Paylaş