7.Sınıf ingilizce Ders Kitabı 13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23

Konusu 'İngilizce 7. Sınıf' forumundadır ve Misafir tarafından 21 Eylül 2011 başlatılmıştır.

1. Misafir Guest

Arkadaşlar ingilizce ders kitabı sayfa 12 13 14 15 16 17 18 19 20 cevapları için yardım edermisiniz lütfen.

2. Misafir Guest

Bana 7. sınıf ingilizce ders kitabının 15.sayfası için kim yardım edebilir lütfen çokkkk acilllll. Sırasıyla pozitif mi negatifmi diye yazın şimdiden teşekkürler.

3. Misafir Guest

Arkadaşlar bütün kitabın türkçesini arıyorum hem ders hemde çalışma hepsi yapılcak bizm birtane hoca var ilk haftatan verdiği derse bak ya çok saçma bu kadar ders verilrmi ya

4. Misafir Guest

7. sınıf İngilizce ders kitabı 16-17-18-19 sayfaları için yardımcı olur musunuz lütfen...

5. Misafir Guest

7. sınıf ingilizce ders kitabında başlıkta söylediğim gibi 18. sayfadaki metnin türkçesini söyler misiniz?

6. BaRıŞ Well-Known Member

Beypazarı is a small ....... and it is in the 100 km .......... of Ankara Old houses of Beypazarı are tourist.......They are ...... and they usually 2 or 3 floors.Some old houses are ......... now and you can learn a lot of things about lifestyles of people in the past
    People in beypazarı are friendly.They make .........at home and sell it at the ......... Homemade food is famous in this town Beypazarı is also famous whit its ........ You can ....... beatiful jewellery,too.Silver jewllery is very famous because it is handmade.If you are interted in silver jewellery,you shold go there and buy it.The street are full of ........ at weekends,but they aren't from different countries.They are from turkey

boşluklara water/west/attractions/carrots, town/white/museums/market/buy/tourists/food gelcek lütfen yardım edin.

Boşluklara sırasıyla
    1.town
    2.west
    3.attractİons
    4.whİte
    5.museums
    6.food
    7.market
    8.carrots
    9.water
    10.buy
    11.tourİsts

Sayfa 15
    14.Bölüm
    A)False
    B)True
    C)False

Sayfa 18
    26.Etkinlik
    2.Shall I help you?
    Yes, of corse
    3.Shall I drink coffee
    Yes, of corse
    4.Shall playing basketball?
    I am afraid I have a lot of homework

Sayfa 19
    27.Etkinlik
    Marynin
    1.sorusu :Shall we buy flowers
    2.sorusu:Shall we buy chocolates
    3.sorusu:Shall we buy hat
    4.sorusu:Shall we buy tennis racket
    5.sorusu:Shall we buy reading

Sayfa 22
    1.Etkinlik
    They live in Nature.
    3.Etkinlik
    1-d
    2-e
    3-b
    4-a
    5-c

Sayfa 23
    9.Etkinlik
    A-F
    B-F
    C-F
    D-T
    E-F
    F-F

7. hsyn New Member

ya çok acil ingilizce ders kitabı 14-15-16-17-18-19-20.sayfalar lazımm nolur birini söleyinnn

8. Misafir Guest

ne olur yardımcı oluuuuuuuuuuuuuun

9. mustafa99 New Member

arkadaşlar sayfa 15i türkçeye çevirirmisniz?

10. EmRe Well-Known Member

Cevirilecek yeri yaz Mustafa buraya hemen cevirelim.

11. emre01 New Member

Derslerim hakkında yardım lütfen...

12. ot-gu Genel Sorumlu

Bu konunun ikinci sayfasında başlıktaki belirtilen sayfaların bir çogu verilmiş. Orayı kontrol edin eksik olan yerleri belirterek konuya cevap yazınki konu dagılmasın. Bu sayede herkes istedigini kolayca bulabilsin.

Ayrıca metin çeviri istediginizde çevirilecek metni buraya yazınki elinde kitap olmayan büyükleriniz çevirerek sizlere hemen yardımcı olsun.

13. ozhndrms New Member

hiç sunan yokmu yha verin ders var ama

14. CAN Well-Known Member

ne istediğini açık yaz anlaşılmıyor birşey

15. EmRe Well-Known Member

Sayfa 15
    15.Etkinlik
    a)homemade
    b)handmade

Çeviri
    Beypazarı küçük bir kasaba ve Ankara'nın 100 km batısında yer almaktadır. Beypazarı eski bir ev, beyaz ve genellikle iki ya da üç katlı turist konumlar. Bazı eski evler bugünlerde müze olarak kullanılmaktadır ve geçmişte insanların yaşam tarzları ile ilgili bir çok şey öğrenebilirsiniz buralarda. Beypazarı insanlar aynı zamanda ev yapımı yemekleri ile ünlüdür ve bu ev yapımı yemekleri kasabadaki marketlerde satmaktadırlar. şehir etrafında çok büyük bir havuç alanları görebilirsiniz. turkeyarena.net doğal mineralli su, Beypazarı'nda popüler bir içecektir. handmadde çünkü güzel takılar, gümüş jevellery çok çok ünlü satın alabilirsiniz. eğer gümüş takılar ilgilenen, oraya gidin ve satın almak gerekir. sokaklarda hafta sonları turist çoktur, ancak türkiye gelen farklı ülkelerden değildir.

Sayfayı Paylaş