6930G Recovery Sorunu Acill Yadım !!!

Konusu 'Donanım' forumundadır ve musty_784 tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. musty_784 New Member

merhaba arkadaşlar,

benim sorunum recovery ile ilgili;
    bende acer 6930G 644G32Mn var, yaklaşık 5-6 ay önce aldım ve recovery dvd sini oluşturmadım, şimdi oluşturmaya kalktım ama acerin recovery için olan programını bulamadım.
    1- öncelikle pc kurulduktan birsüre sonra recovery dvd si oluşturulduğunda kullanıldığı sürede pc ye virüs falan girdiyse recovery dvd side virüslü oluyomuş, bu kesin doğrumu???
    2- birde sanırım recovery dvd si oluşturmadanda ALT+F10 ile başlangıca döndürülebiliyormuş. şuan recovery dvd im yok, ALT+F10 yaparsam bi sorun olurmu? ve yaptıktan sonra recovery dvdsi oluşturabilirmiyim???
    3- son olarak başlangıçta ALT+F10 yaptığımda pc uzunca aralıklı şekilde ötüyor ve kuruluma geçmeden normal açılıyor, bu sorunu nasıl çözebilirim? ben başlangıç ayarlarına döndürüp recovery dvd si oluşturmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim???

pc min modeli ACER 6930G 644G32Mn
    bu modeli kullanan arkadaşlar, bana recovery dvdlerini gönderebilirlermi veya upload edebilirlermi???

2. BaRıŞ Well-Known Member

1-evet kesin doğrudur pc de virüs varken her çektigin cd de virus olacaktır muhakkak
    2-3- Biosa gir D2D disable ise onu enable olarak kaydet çık.

ben recovery saçmalığıyla uğraşmayı sevmiyorum, at formatı kur xp veya windows 7 yi daha sonrada düzgün bir antivirüs programı sorunsuz kullanırsın.

Sayfayı Paylaş