657 Hemşire Becayiş

Konusu 'İş Hayatı' forumundadır ve OrKuN tarafından 4 Şubat 2012 başlatılmıştır.

  1. OrKuN Well-Known Member


    657 hemşire becayiş yeni
    Becayiş hemşire becayiş

    657 Hemşire Becayiş ilanları

    657 Becayiş Hemşire arayan hastaneler için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

    Becayiş iş ilanları


    657 Hemşire Becayiş hakkında sorular

    Soru: 657 Kadrolu Hemşire ile yine 657 kadrolu Sağlık Memuru aynı bölge hizmet gruplarında becayiş yapabilirmi?Teşekkür ederim.

    Cevap: Bakanlık Bilgi edinmeden gelen cevap=Bakanlık Atama ve Nakil Yönetmeliğinin değişik 29. maddesinde "... Aynı hizmet bölgesi illerde aynı unvan ve branşta görev yapan personel il müdürlükleri vasıtasıyla müracaatları ve Bakanlığın uygun görmesi halinde karşılıklı olarak yer değiştirebilirler..." hükmü bulunmaktadır. hemşire unvanı ve sağlık memuru (toplum sağlığı) unvanı farklı unvanlar olup yukarıdaki hüküm gereği bu unvanlarda görev yapan personellerin karşılıklı yer değiştirmeleri mümkün bulunmamaktadır.
     



Sayfayı Paylaş