3D&Bluray Film Oyunlar Harddisk Dolumu

Konusu 'Yazılım' forumundadır ve harddisk41 tarafından 10 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. harddisk41 New Member

HARDDİSK DOLUM NOKTASI
    ARŞİVİMİZ
    3D 1080P FİLMLER
    HD-BLURAY 1080P FİLMLER
    HD-BLURAY TÜRK FİLMLERİ
    TÜRK FİLMLERİ
    OYUNLAR (PC)
    EĞİTİM SETLERİ
    DİZİLER (YERLİ-YABANCI)
    TV-SHOW GÖRÜNTÜLERİ
    VİDEOKLİP-MÜZİKLER
    ANİME-ÇİZGİ FİLMLER

ARŞİVİMİZ SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR.
    ÜRÜNLERİ DVD OLARAK TA İSTEYEBİLİRSİNİZ
    DVD ADET : 2 TL

Arşiv İndirme Linki :
    Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
    13.10.2013 Listesi ( Her Hafta güncellenmektedir )

MAİL ADRESİMİZ
    harddiskdolum41@hotmail.com
    (dikkat mail adresinde yanyana 2(iki) adet d harfi vardır yazılıma dikkat ediniz)
    Sadece mail atınız
    HDD DOLUM ÜCRETLERİ

250 GB: 25 TL
    320 GB: 30 TL
    500 GB: 40 TL
    640 GB: 50 TL
    750 GB: 55 TL
    1 TB: 75 TL
    1,5 TB: 90 TL
    2 TB: 120 TL
    3 TB: 150 TL

DVD ADET : 2 TL

1 TB ve üzeri dolumlar da Harddiskinizi size gönderirken kargo ücreti bize aittir.

Türkiye'nin Neresinde Olursanız Olun Kargo İle Harddisklerinizi Dolduruyoruz.

Arşivimizden Excel Listemize, Fiyatlandırmamızdan İçerik Çeşidimize Kadar Farklıyız.

Biz Yaparız, Başkaları Bizi Taklit Eder.

Arşivimiz Titizlikle Hazırlanmıştır. Tüm İçeriklerin İsimleri Tek Tek Detaylı Olarak Düzenlenmiştir.

Listenizi kaydedip bize mail attıktan sonra size ücreti ödeyeceğiniz hesap numaraları ve harddiskinizi göndereceğiniz adres mail yoluyla tarafınıza gönderilecektir.

ÖDEME TÜRLERİ
    1-Havale ile 2-Eft ile 3- Ptt ile Kapıda ödemeli
    4-Kargo içerisine koyarak 5- Gittigidiyor.com, Sahibinden.com, Sanalpazar.com üzerinden 6-Bilyoner.com üzerinden 7-Sizin önerebileceğiniz bir yöntem var ise ödeyebilirsiniz.

Hardiskiniz yoksa Arşivden almak istiyorsanız.Biz sizin adınıza istediğiniz boyuttaki Hardiski alıp içini doldurup size yolluyoruz.

Aklınıza takılan sorular için mail atınız.

MAİL ADRESİMİZ
    harddiskdolum41@hotmail.com
    (dikkat mail adresinde yanyana 2(iki) adet d harfi vardır yazılıma dikkat ediniz)
    Sadece mail atınız

Harddisk Dolumu Esnasında Yapılan Tüm İşlemler
    1- Listemi indirirsiniz.
    2- Listeden secim yapınız. Dosyların solundaki sarı seçim kutusuna "X" yazınız.
    3- Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra listeyi kaydedip kapatalım ve listeyi hem bana mail olarak hemde harddiskin içerisine atiniz.(Listeyi önce kapatın sonra harddisk içerisine atın. Aksi takdir de hasarlı şekilde aktarılabilir)
    4- Kargo adresimi mail yoluyla isteyiniz.
    5- Kargo içerisine isim-soyisim adres ve telefon numarası içeren küçük bir not koyunuz.
    6- İstediğiniz kargo ile harddiskinizi adrese teslim olarak ve kargo ücreti ödenmiş olarak gönderiniz.
    7- Harddiskinizi gönderdiğinizi bana mail ile bildiriniz.
    8- Kargonun takip numarasını alınız ve internetten bana ulaşana dek takip ediniz. Eğer kargo dağıtımdan dönmüş ise(Evde bulamadıklarından dolayı) beni bilgilendiriniz ve ben de kargoyu şubeden teslim alayım.
    9- Kargo ücretleri sizin tarafınızdan ödenmektedir.
    10- Harddisk bana ulaştıktan sonra mail atarak harddiskinizin bana ulaştığını bildiririm. Dolum suresi hakkında bilgi veririm.
    11- 0-1TB 'in dolum suresi 1 Gündür. 1TB-2TB arası Dolum süresi 2 Gündür. (± 1 gün )
    12- Dolum süresinde mail yoluyla istediğiniz zaman süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.
    13- Dolum tamamlandıktan sonra kargonuz ve takip numarası mail ile size ulaştırılır.
    14- Kargonuz çıktıktan sonra takip numarasını kullanarak kargonuzun takibiniz yapınız. Kargoları takip etme sorumluluğu alıcınındır.

NOT: Harddiskinizin bağlantı kablolarını ve adaptörünü mutlaka tam gönderiniz.

* 250 GB Harddisk Dolumu ( 232 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir )
    * 320 GB Harddisk Dolumu ( 298 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir )
    * 500 GB Harddisk Dolumu ( 465 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir )
    * 640 GB Harddisk Dolumu ( 596 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir )
    * 750 GB Harddisk Dolumu ( 698 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir )
    * 1 TB Harddisk Dolumu ( 931 Gb Boyutunda Veri Yüklenebilir )
    * 1.5 TB Harddisk Dolumu ( 1.36 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir)
    * 2 TB Harddisk Dolumu ( 1.81 Tb Boyutunda Veri Yüklenebilir)
    SAYGILARIMIZLA

Arşiv İndirme Linki : Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
    13.10.2013 Listesi ( Her Hafta güncellenmektedir )

Sayfayı Paylaş