2015 Damar Sözler

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve Seçkin tarafından 6 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Seçkin Well-Known Member

Adına "sen" dediğim hayallerimin baharında, yaprak dökümüne şahit oldu harabe gönlüm...

Belki Gelişin Göze Çarptı Ama Gidişine Başkaları Baktı..

Ben bir çocuğum aşka kandırılmış. Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış. Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış. Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış. BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI, MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM KΛЯĐΣ§...

Ben Hayatı "Raki" Diye İçerken. KaFayı "şeker" Diye Yedim Hani SaRhoşLuk Kötüydü. Ben "SevdikLerimi" Ayıkken Kaybettim

Ben ölürsem, öldü demeyin; yoruldu gitti deyin.

Beni seven tek şeyin sigaram olduğunu düşünmeye başladım. Ne zaman birine ihtiyaç duysam elimde onu görüyorum.

Benim içimdeki acıyı kimse dindiremez.

Benim sana anlatacak kelimelerim bitti feda ettiğim gençliğim gibii..

Bırak Bu Acının Bir Kahramanı Olsun Adı BEN Sebebi SEN
    bilseydim enkaz altına kalacagımı gözlerini inşa edermiydim hayallerime

Bir gün karşılaşacağız seninle. Sen parmağındakini saklayacaksın, ben ise gözlerimi kaçıracağım senden. Yüreğimiz acıyacak, ne kadar istemesek de sarılamayacağız o an.

bir sebeple, ölümü seçseydim bu kolay olurdu oysa bir sebeple, zor olanı seçtim yaşıyorum,

Birde Hakkını Helal Et Derler Giderken.. Haram Ettikleri Hayattan Helallik İsterler...

Bu kalp sensiz atmasını bilmiyor, bu beden sensiz sıcaklığı hissetmiyor, gözlerimde hayalin var aglasamda silinmiyor

DiyorLarki GözLerin Neden KanLı BiLmiyorlarki, Hayatın K*hbeLİGİ GözLerimde SakLI..!

Dön Bi Bak Arkana - Nerdemiyim Bıraktığın Hayallerle [Mutluluk] Peşindeyim..!

Dudaklarım cezaevi, dilim gardiyan. İçimde müebbet yemiş hayallerim var.

En zoru da ne biliyor musun? Sen sevmeyi bense unutmayı başkalarından öğreneceğiz.

Fatmagül gibiydi hayallerimiz suçu yoktu ama s.....ni çoktu..

Geleceksin diye, sol yanımı boş tutmuştum. Yazık.

Gerek yok her sözü beyana.Eger sonunda mutluluk varsa Ölmeden Dönmek yok Bu uğurda...

Geri Dön Desemde Masanın Üsünde Unutulmuş ÇAy BArdağı Gibiyim Artik...

Gönlüme bir kor düşmüş, Benden habersiz yanar için için" HARMAN MİSALİ "... Ben kendimi baharda, yazda sanırken, Yapraklarım sararmış "GAZEL MİSALİ "... Dostu can da, canı dosta ararken, Dostlar ele karışmış "YABAN MİSALİ"... Gözlerim bağlanmış, aklımsa durmuş, Boğazında bıçak "KURBAN MİSALİ "... Kışı tez geçer deyip, yazı beklerken, Ömrüm elimden uçmuş"RÜZGAR MİSALİ"... Neler yaşadım deyip, ardıma bakarken, Meğer herşey yalanmış "HAYAL MİSALİ...!

Göz yaşlarımda saklıyorum seni, ondandır ağlayamamam.

Gözlerim , hayatımda 2 kez parlamıştı… birincisi seni ilk gördüğüm zaman, ikincisi sen giderken arkandan
    hani sakın dışarı çıkam üşürsün diyordun ya şimdi ise dışarda ağlıyorum üşümez miyim sen söyle...

Hayallerim de seninle birlikte gitti!

Hayat boşdur Aslında, Hayatı Hayallerimiz Doldurur. Hayallerimiz Yıkıldığında da Hayatımız Yıkılır. Bugün
    Hayallerimin Yıkıldığı Bir Gündeyim...

hayatına iki zar salladım bugün... biri geçip giden hayata öbürü ise yalancı dünyaya...

Her Gecemde Seni Düşünürdüm, Ama Sen O Her Gecemi Bana Zehir Ettin.

İçim yaniyor, dumanında boğulma...

İNSAN ne ederse kendine eder... ama sorsan suçlusu; ya HAYATTIR yada KADER

kim bilir belki bir gün bana geleceksin, ama o gün beni toprak, kucaklamış olacak sana itiyaç kalmayacak.

Kimseye Göstermem Üzüntümü, Gündüz Gülerim, Geceleri Yalnız Ağlarım..!

ne garip dimi sen beni sevmedin bende senden başkasını sevemedim.

Ne Sigarayı Bırakabildim , Ne de Seni .Sigara Ciğerlerimi Parçaladı , SenDe Yüreğimi..

Neresinden vurulmuş diye sorarlarsa hayallerinden dersin!

neye gülüyorsun dediler, hayatin bosluguna dedim

Sanma ki bu dünya sana kalacak, turkeyarena Seninde gençliğin elbet solacak, Herkesi kendine yar olur sanma, Yine benim sana tek yar olacak..

Sanma ki yaşıyorum sensiz, Her günüm çaresiz, Her günüm neşesiz... Bak, ağlıyorum sessiz, Hıçkırıklarım nefessiz, Gönlüne söz geçir; Sev, sev işte beni...

Sen yanımdayken bile olmadığını düşünüp acı çekendim ben.Yani senin gideceğine yanımdayken alıştırdım kendimi.

sensiz her gece üzülüyorum ama her gecenin sonu sabah biliyorum...

sevmedigim yollara, hep sevdiklerim için gittim...

Sonra anladım ki cenazeler ölenler için değil kalanlar içindi.

Sözler yetmez ki bu dakikadan sonra. Kader diyeceğim kendime. Sonra hayırlısı derim belki.

UnuTulMak KadAr AcıDır BazEn YaşAmak...

yandı kül oldu yürek sevmeye canım kaldı sevmek güzeldir bize acı kaldı acı dolu günlerde göz yaşı bize teselli kaldı geçti gitti ömür bak elde ne kaldı mutluluk uzak bize gülüm gülmek belkide mahşere kaldın..

Yıkık dökük enkazların altında kalan bir çocuk gibiyim bu hayatta. Ne elini uzatan ne de Yaralarımı saran var ..

Yüreğime Saplanmis Bir Kurşunsun Sen ömür boyu acitacaksin..

Zamanla alışacaksın dediler ama alışacak zaman bulamadık.

Sayfayı Paylaş