2013 Survivor Gönüllüler Takımında Kimler Var

Konusu 'TV Dünyası' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 10 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

2013 Survivor Gönüllüler Belli Oldu

Gönüllüler takımıda sonunda netleşti. Gönüllüler içinde de tanınmış simalar var. Ünlü futbolcu Tuncay Şanlı'nın sevgilisi Gül Fakı ve yaşamını bir süredir Amerika’da sürdüren model Bozok Gören de Survivor’ın gönüllüler kadrosuna katıldı. Ünlüler ve gönüllüler bu sene Panama’da açlıkla, vahşi doğayla ve rakipleriyle mücadele edecek. İşte 2013 Survivor Gönüllüler Takımı

2013 Survivor Hilmi Cem
    Kazanmak için elimden gelen her şeyi yapacağım diyerek yarışmaya başlayan Hilmi Cem 2013 Survivor’ın gönüllüler takımındaki ilk ismi.

2013 Survivor Fatmagül Fakı (Gül)
    Survivor’a gidiyorum çünkü heyecanı hissetmek istiyorum diyen Fatma Gül Fakı, milli futbolcumuz Tuncay Şanlı’nın sevgilisi olarak tanındı. Adriana Lima’ya olan benzerliği ile yerli Adriana diye anılan Gül, Survivor’da izleyenleri güzelliğiyle büyüleyecek.

2013 Survivor Mustafa
    2013 Survivor gönüllüler takımından Mustafa “Survivor’a gidiyorum çünkü iddaalıyım” diyor.

2013 Survivor Murat
    Kazanmak için gücümü sonuna kadar harcarım diyen Murat Survivor 2013′te adadaki iddaalı isimlerden.

2013 Survivor Emel
    2013 Survivor yarışmasında gönüllüler takımındaki Emel “Biz daha güçlüyüz” sözleriyle Survivor’a başlıyor.

2013 Survivor Seda
    Survivor bana macerayı hissettiriyor diyerek yarışmaya merhaba diyen Seda gönüllüler takımındaki diğer bir isim.

2013 Survivor Can Bozok
    Survivor gönüllüler takımına son dahil olan isimlerden olan Can Bozok; “Günlerce aç kalmak beni korkutmuyor! Kazanmak için herkesi elerim” diyor.

2013 Survivor Duygu
    Ünlüler bizden korkun diyen Survivor Duygu rakiplerine şimdiden meydan okumaya başladı.

Sayfayı Paylaş