2012 Facebook Sözleri

Konusu 'Güncel Konular' forumundadır ve BaRıŞ tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. BaRıŞ Well-Known Member

2012 Facebook Sözleri 2012 Face Sözleri
    2012 en güzel facebook sözleri
    2012 Facebook Sözleri

Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım..

Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl korku verir sessizlik insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler.

Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı..

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n’olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

Her başarısız erkeğin önünde arkasında değil ama, aklında muhakkak bir kadın vardır.

Saati sorduğumda kolunu gösterenler, wc’yi sorduğumda neresini gösterecekler merak ediyorum.

Hayatta unutamayacağın en büyük pişmanlık, Pişman olurum diye yapmadıklarındır.

Bir zamanlar 3 dk’lık şarkının sadece “papi papi papi çulo” kısmına eşlik ederek karizma yapmaya çalışan erkekler vardı.

Doktor neyin var çocuğum diye sorduğunda söyleme yavrum bırak kendi bulsun işi ne diyen teyze gözümsün hatta canımsın.

- Göz yaş'ınımı sordun bana
    Gittiğin günden beri büyüyor abisi

İç acı'larımın toplamı yüz sek'sen' /

Ne sahip olduklarındır hayat ne de umdukların bunca zaman.Yüreğin kadardır hayat!
    Seviliyorsan renkli seviyorsan siyah-beyaz

Mutlusundur sen iyisindir de
    Ama asla iyi sindirme yokluğumu yüreğine

Dünyada bir tek sen kalsanda
    Senin olmayacagim asla!!

Gidişimin ardından seneLer geçecek ve sen "Unuttum"
    sonunda diyeceksin

Facebook Sözleri 2012

Sayfayı Paylaş