2010 Renault Master Otobüs

Konusu 'Renault' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. oguzturk Administrator Staff Member

Master Otobüs, 3 farklı oturma kapasitesi ve 290 Nm tork üreten motor seçeneğiyle sunuluyor. Master Otobüs 13+1 Compact; Hat, Deluxe, 16+1 ve 17+1 Okul Otobüsü versiyonlarıyla sunuluyor. Ön konsola entegre vites kolu, direksiyondan kumandalı radyo-CD, 180 derece açılır camlı arka kapılar, sürücü hava yastığı, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve elektrikli dış dikiz aynaları, immobiliser, ABS standart ekipman olarak sunuluyor.

2. oguzturk Administrator Staff Member

3. mecay Well-Known Member

ne kadar bunların fiyatları indrimler kredi falan nekadara geliyor birde yakıtını bilem varsa yazsın bunlardan almaya niyetim var 1 tane.

4. ot-gu Genel Sorumlu

hayırdır mecay servisciliğe falanmı başlama niyetin var

5. mecay Well-Known Member

3 kuruşluk ilk okul mezunu dünyadan haberi olmahan insanların yanında çalışacağıma bari kendi işimde çalışırım burada siNir harbi yaşayacağıma nasil olsa kendi mesleğimi yapamiyorum kendi işimi yaparım diye düşünüyorum ama nasıl olur bilmem yineden ardım edersenez sevinirim.

6. GamZe Moderator

iyi düşünmüşün mecay yalnız sıfır arabadan önce devredenler varsa onlara bak bence, servis plakaları dondurulduğundan servisler değer kazandı daha doğrusu plakaları,

ilk olarak hangi tur daha avantajlı ve plaka ücretlerini ve enson olarakta arabaya bakmalısın, araba olarakta piyasada hangi araba tutuluyo daha çok onlara bak bizim insanımız çok olana rağbet gösterir.

7. mecay Well-Known Member

işte s plakala içinsalaklığıma doymiyim zamanında ekmek arası satılıyodu bunlar almayanı dövüyorlardı şimdi bu plakaları nekadar olduğunu araştırmadan önce 1 tane kiralarsam düşünceme en azından 5 senede elimde bir tane araba kazanmış olurum ve bu araba benim başlangıç sermayem olur plaka almaka için kredi bile çeksem geride güvencem olur onu düşümerek ilk önce araba fiyatlarına bakiyorum. birede bunların tur avantajları varmı ki bu s plaka olduğu zaman direk işi kendin veya kparatif bulduğu için bunların da avantajları oluyormu.

8. OrKuN Well-Known Member

RENAULT, 45 ülkeye ihraç ettiği ticari modeli Master’ı yeniledi. Haziran ayında Türkiye’de de satışa sunulacak yeni Master, dCi 100, dCi 125 ve dCi 150 olmak üzere üç farklı motor seçeneğiyle tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Hem önden çekişli hem de arkadan itişli olarak tercih edilebilecek yeni model, bir önceki kasasına kıyasla daha teknolojik özelliklere sahip. Yeni navigasyon sistemi, çift bölmeli otomatik klimanın yanı sıra, multimedya özellikleriyle dikkat çeken araçta, ayrıca Radyo-CD-MP3 çalar, Bluetooth eller serbest kiti ile USB ve iPod bağlantısı bulanuyor. Yeni Master’da ısıtmalı koltuklar ve geri görüş kamerası ise opsiyonel olarak yer alıyor.

28.01.2010, Perşembe

Sayfayı Paylaş