2010 Renault Clio HB

Konusu 'Renault' forumundadır ve oguzturk tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. oguzturk Administrator Staff Member

CLIO'DA YAŞAM
    Ritmi yakala ! Her anı dolu dolu yaşamak için, zamanın önüne geçmek, yön vermek için, şehir hiç durmadan değişirken, yerinde durmamak için, hayatın merkezinde olmak için, Yeni Clio ile ritmi yakala.
    Yeni Clio, bir otomobilden çok daha fazlası. O senin kartvizitin.
    İÇ GÜZELLİĞİ
    Ondaki herşey keyif duygusunu artırıyor… Her şeyden önce ferahlık duygusu. Her yolcuyu cömert şekilde ağırlayan 5 gerçek koltuk… Herkese aynı ilgiyi, aynı huzuru ve rahatlığı sunuyor. Malzemeler, biçimler ve renkler göz okşuyor. Ayrıntı ve karşıtlık hissine sahip. Her yolculukta, sessizliğin fısıltısında, onun iç güzelliğine yeniden hayran olmaktan bıkmayacaksınız…
    ENTEGRE CARMİNAT TOMTOM
    Randevum saat 15.00’te. "En kısa yol hangisi?" diye düşünmeyin. Aceleniz mi var ? Carminat TomTom’un yol kılavuzluğuna güvenin! Tercihlerinizi (en kısa güzergâh, en hızlı yol…) dikkate alarak yolculuk sürenizi tahmin eder. Geç kalmanız olanaksız! Hangi yoldan gitmeniz gerektiğini her zaman bileceksiniz… Şimdi sola dönün!

2. oguzturk Administrator Staff Member

3. oguzturk Administrator Staff Member

4. Misafir Guest

clio hb 1.5 dci lerin motor aksamında bulunan basınç pompalarının fabrika çıkışından sonra arıza yapması ve bununda motorda telafisi güç ve pahalıya mal olması,adınında halk arasında clio hastalığı olarak tanımlanması,fabrika bu hatanın üretim hatası olmasına rağmen diğer otomobil fabrikaları gibi araçlarının kusurlarını gidermesi için neden çağrılıp bu kusurun giderilmediğini ve clio sahibi olarak tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

5. BaRıŞ Well-Known Member

Öncelikle geçmiş olsun, bizde megane hb 1.5 dci düşünüyorduk acil bir sebeple paranın bir kısmını başka biyerde kullanınca bir süre ertelemek zorunda kalmıştık. Bu sürede araştırmalarıma göre yılda 20000-25000 km yol yapmayacak bir kişi için dizel araç iyi bir seçim olmadığı sonucuna ulaştım. Çok km yapmayacak insana dizel aracın hiçbir artısı yok eksisinden başka. Hem motor ömürleri kısa hemde motor parçaları benzinliye göre afaki rakamlarda. Benzin ve LPG den şaşmamak lazım diye düşünüyorum.

6. Misafir Guest

ben clio hb 1.5 85 bg dizel almak üzereyim sorununuz çözüldü mü merak ettim

Sayfayı Paylaş