2010 Kpss Genel Yetenek -Genel Kültür Soruları ve Cevapları

Konusu 'Kpss B Grubu' forumundadır ve RüzGaR tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. RüzGaR Super Moderator

2010 Kpss Genel Yetenek -Genel Kültür Soruları ve Cevapları

Burdan bakabilirsiniz...

2. ot-gu Genel Sorumlu

Rüzgar soruları bekliyoruz ;)

3. EjjeNNa Administrator

hayatımda gördüğüm en niteliksiz sınavlardan biriydi, çalışan çalışmayan bir oldu. Sınavımın iyi geçtiğine açıkcası hiç sevinemedim çünkü herkes yapmıştır diye düşünüyorum.

4. BaRıŞ Well-Known Member

arkadaşlar sorular 1 gün önce cemaate dağıtılmış diye duydum gerçekten doğrumu acaba eğer doğruysa yazıklar olsun kimseye hakkımı helal etmiyorum biz o kadar emek veriyoruz

5. ot-gu Genel Sorumlu

eee yuuhhh yani diyorum başka bişey demiyorum yaparlar beklerim

6. BaRıŞ Well-Known Member

başkalarının hakkına gasp etmek müslümanlıkta varmıymış ne biçim müslüman bunlar. o kadar kişi emek verdi çalıştı. Atatürk ne güzel temizlediydi bunları tekrar çoğaldılar malesef başımıza ne geliyorsa bu cemaatçilerin yüzünden geliyor.

7. KaraMelek Well-Known Member

sınav iptal oluyormuş galiba arkadaşlar, soruları veren şahıs 10 000 dolar almış karşılığında duyduğuma göre

8. ot-gu Genel Sorumlu

eee şimdi tekrarmı gircez sınava şerefsizlerin yüzünden
    yoğun çalışma, stress vs...
    hem tekrar çalınmayacağı ne malum bu hükümet varken yine beklerim aynı olayları.

9. KaraMelek Well-Known Member

diyelimki sınav iptal oldu yeniden sınav yaptıklarında bizler tekrar para ödeyecekmiyiz acaba çok merak ediyorum

10. oguzturk Administrator Staff Member

yok artık okadarda değil, hatta bana kalsa maddi manevi tazminat davası açılabilir devlete ve onu yöneten şuanki akp hükümetine.

11. KaraMelek Well-Known Member

adamlar mat testini bir çizik atmadan full yapıyor ve kopya sayılmıyor boşuna beklemişiz sınav iptal olacak diye

GK-GY kopya saymayan herkesin Allah belasını versin

12. EmRe Well-Known Member

artık geçmiş olsun arkadaşlar 2011 kpss ye hazırlanmaya başlayalım biz en iyisi

13. Asil Member

bu hükümette cemaat gibi bir kadrolaşma varken bizler daha çok sınavlara gireriz arkadaşlar

Sayfayı Paylaş