2009 dileği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ercanbeniz tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1. ercanbeniz Well-Known Member

[FONT=comic sans ms,sans-serif]

2009'dan ne dilediğim.
    [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Hani hem kendime hem cümlemize... [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]En başta sahicilik diliyorum. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Kendimize karşı, çevremize karşı, duygularımıza karşı sahicilik! [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Şöyle sahici sahici arkadaşlıklarınız, aşklarımız olsun inşallah! [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Arkadaşlık demişken hepimize sarılınca kokusunu içine çekmek isteyeceğiniz arkadaşlar diliyorum. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]İyi gününüzü sizinle kutlayan arkadaşlar. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Sonracığıma, malum hayat zor! [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Şöyle derin derin nefesler diliyorum. [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Eyleme geçmeden 10'a kadar sayabilmeler. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]İcap ettiğinde koy verip gitmeler "Canımız sağ olsun" diyebilmeler. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]En önemlisi kendime inanç diliyorum. [/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Bir şeylere inanmazsam ben bu alemi çekemeyeceğim arkadaslar! [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Korkarım son günlerde kafayı bununla bozdum ama yine çiziktireceğim; birilerinin bana "İyi ki varsın" demesini diliyorum.[/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Durdum baktım. Çok kızdım. Çok sevdim. Aşkımsı hallere girip, kendime rol biçtim. [/FONT][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Oynadım oynadım sonra bir baktım ki, oynamaktan bıkıverdim. [/FONT][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Acele ettikçe geç kaldığımı öğrendim. Hooop! dedim, koştur koştur nereye canım? [/FONT][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]'Asla' dememeyi, direnmemeyi denedim. Direndikçe hayat da sana direnirmiş onu bildim. [/FONT][/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Emek vermezsen her şey kuru kalırmış. Öfke senin en büyük düşmanınmış. [/FONT][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Haklının zamanı bolmuş. Bu devirde ihtimaller çokmuş da, o çoklukta tek olabilmek zormuş. [/FONT][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Her şeyin sahicisi makbulmüş. Dikkatle dinlersen her şarkıda bir sen mevcutmuş. [/FONT][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Aşkın kurallarını kim koyduysa bizimle kafa bulmuş... [/FONT][/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Bu liste öyle uzar gider..[/FONT][/FONT]

[FONT=comic sans ms,sans-serif]Ben bu yıl geçmişten kurtulup yeniden doğabilmeyi diliyorum.[/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Ya siz? [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif]Unutma, sen istersen olur. İstersen dağlar dağlar yerinden oynar oynar. [/FONT]
    [FONT=comic sans ms,sans-serif][FONT=comic sans ms,sans-serif]Hadi hepimize iyi yıllar! [/FONT][/FONT]

Sayfayı Paylaş