1 TB Seagete Dosya Silme Hatası

Konusu 'Donanım' forumundadır ve shiniori tarafından 12 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

1. shiniori New Member

S.a Cümleten bir sorunum var sizinle paylaşmak istedim.

ben 1 tb seagete hdd almıstım 2 yıl önce bugune kadar bi hata vermedi ilk defa 1 hafta önceden hdd imde çıt çıt die sesler duymaya basladım sonra dosya veri döngüsel hatalarıyla karşılaştım bunu zamanla çözdüm düzelttim. taaki 3 gün öncesine kadar house dizisini indirmistim hdd ye atmıstım c ye format atıcam die sonra nolduysa pc kapandı bi anda acıldıgında hdd in icindeki house bölümleri gözükmüyo ama klosor gözüküyo klosore bakıyorum 101 kb hdd ye bakıyom 7 gb fazla gözüküyo halbüki bölümler icinde ama hiç biri gözükmüyo klosor boş gösteriyo sonra ben bu klosoru silmeye calıstıgımda aşağıdaki resimde bi yazı cıkıyor bunu çözemedim hdtune denedim olmadı farkl programları denedim gene olmadı advantec system care programını kullandım ondada bi yararı yok silmiyo hep aynı hatayı veriyo dosyalarımı kurtarmam lazım 2 senelik dosyalarım icinde eğer onlar giderse boş yere 2 senem gitmiş olucak ve net ten sogumak zorunda kalıcam cunku bi hevesle basladım 4 tb hdd im var bunlardan 1 inin dahil göçmesini istemiyorum lütfen aşağıdaki resime bakarak bana yardımcı olmanızı istiyorum.. ha unutmadan chkdsk programını calıstırdım baslattan ama bi ise yaramıyo düzeltemiyor. yardımlarınızı bekliyorum adore01

HDD bu adresten aldım.

VATAN COMPUTER - SEAGATE - 3.5" 1TB Expansion USB 2.0 Harici Disk - Harici Harddisk

2. OrKuN Well-Known Member

Sayfayı Paylaş